kipiplugin_flickrexport - en to pl translation catalogue (89 entries)

en: Various
pl: Rozmaite

en: Check if photo should be publicly visible or use Upload Options tab to specify this for all images
pl: Zaznacz, jeśli zdjęcie powinno być widoczne publicznie lub użyj opcji przesyłania, aby to określić w odniesieniu do wszystkich zdjęć

en: Check if photo should be visible to family or use Upload Options tab to specify this for all images
pl: Zaznacz, jeśli zdjęcie powinno być widoczne dla rodziny lub użyj opcji przesyłania, aby to określić w odniesieniu do wszystkich zdjęć

en: Check if photo should be visible to friends or use Upload Options tab to specify this for all images
pl: Zaznacz, jeśli zdjęcie powinno być widoczne dla przyjaciół lub użyj opcji przesyłania, aby to określić w odniesieniu do wszystkich zdjęć

en: Indicate the safety level for the photo or use Upload Options tab to specify this for all images
pl: Wskaż poziom bezpieczeństwa w zakresie wykorzystania zdjęcia lub użyj opcji przesyłania, aby określić to dla wszystkich obrazów

en: Indicate what kind of image this is or use Upload Options tab to specify this for all images
pl: Wskaż  jakiego rodzaju jest to obraz lub użyj opcji przesyłania, aby określić to dla wszystkich obrazów

en: Add extra tags per image or use Upload Options tab to add tags for all images
pl: Dodaj dodatkowe znaczniki dla zdjęcia lub użyj opcji przesyłania, aby dodać znaczniki dla wszystkich obrazów

en: Enter extra tags, separated by commas.
pl: Wprowadź dodatkowe znaczniki, oddzielone przecinkami.

en: Getting the maximum allowed file size.
pl: Uzyskiwanie największego dopuszczalnego rozmiaru pliku.

en: File Size exceeds maximum allowed file size.
pl: Rozmiar pliku przekracza dopuszczalny rozmiar.

en: No photo specified
pl: Brak zaznaczonych zdjęć

en: General upload failure
pl: Ogólny błąd wysyłania

en: Filesize was zero
pl: Rozmiar pliku wynosi zero

en: Filetype was not recognized
pl: Nierozpoznany typ pliku

en: User exceeded upload limit
pl: Użytkownik przekroczył limit wysyłania

en: Invalid signature
pl: Nieprawidłowa sygnatura

en: Missing signature
pl: Brak sygnatury

en: Login Failed / Invalid auth token
pl: Logowanie nieudane / Nieprawidłowy znacznik autoryzacji

en: Invalid API Key
pl: Nieprawidłowy klucz API

en: Service currently unavailable
pl: Usługa aktualnie niedostępna

en: Invalid Frob
pl: Nieprawidłowy Frob

en: Format "xxx" not found
pl: Format "xxx" nie znaleziony

en: Method "xxx" not found
pl: Metoda "xxx" nie znaleziona

en: Invalid SOAP envelope
pl: Nieprawidłowa otoczka SOAP

en: Invalid XML-RPC Method Call
pl: Nieprawidłowa metoda wywołania XML-RPC

en: The POST method is now required for all setters
pl: Metoda POST jest teraz wymagana dla wszystkich użytkowników

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Error
pl: Błąd

en: Error Occurred: %1
    Cannot proceed any further.
pl: Wystąpił błąd: %1
    Nie można kontynuować.

en: PhotoSet creation failed:
pl: Tworzenie zbioru zdjęć nie powiodło się:

en: Failed to fetch list of photo sets.
pl: Nie udało się pobrać listy zbiorów zdjęć.

en: Failed to upload photo
pl: Nie udało się przesłać zdjęcia

en: Failed to query photo information
pl: Błąd podczas sprawdzania informacji o zdjęciu

en: Remove Account
pl: Usuń konto

[ctx: photo permissions]
en: Public
pl: Publiczne

en: This is the list of images to upload to your Flickr account.
pl: To jest lista zdjęć do przesyłki na Twoje konto Flickera.

en: Extra tags
pl: Dodatkowe znaczniki

[ctx: photo permissions]
en: Family
pl: Rodzina

[ctx: photo permissions]
en: Friends
pl: Przyjaciele

en: Safety level
pl: Poziom bezpieczeństwa

en: Content type
pl: Typ zawartości

[ctx: photo safety level]
en: Safe
pl: Bezpieczne

[ctx: photo safety level]
en: Moderate
pl: Umiarkowane

[ctx: photo safety level]
en: Restricted
pl: Ograniczone

[ctx: photo content type]
en: Photo
pl: Zdjęcie

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

[ctx: photo content type]
en: Other
pl: Inne

en: Tag options
pl: Opcje znaczników

en: Use Host Application Tags
pl: Zastosuj znaczniki rodzimej aplikacji

en: More tag options
pl: Więcej opcji znaczników

en: Added Tags:
pl: Dodano znaczniki:

en: Enter new tags here, separated by commas.
pl: Wprowadź tutaj nowe znaczniki, oddzielone przecinkami.

en: Add tags per image
pl: Dodawanie znaczników do zdjęcia.

en: If checked, you can set extra tags for each image in the File List tab
pl: Jeśli zaznaczone, można ustawić dodatkowe tagi dla każdego obrazu w zakładce Lista plików

en: Strip Spaces From Tags
pl: Usuń odstępy ze znaczników

en: Publication Options
pl: Opcje publikacji

[ctx: As in accessible for people]
en: Public (anyone can see them)
pl: Publiczne (każdy może zobaczyć)

en: Visible to Family
pl: Widoczne dla rodziny

en: Visible to Friends
pl: Widoczne dla przyjaciół

en: More publication options
pl: Więcej opcji publikacji

en: Safety level:
pl: Poziom bezpieczeństwa:

en: Safe
pl: Bezpieczny

en: Moderate
pl: Umiarkowany

en: Restricted
pl: Ograniczony

en: Content type:
pl: Typ zawartości:

en: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> Export</h2></b>
pl: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> Eksport</h2></b>

en: <b><h2><a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Export</h2></b>
pl: <b><h2><a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Eksport</h2></b>

en: Fewer publication options
pl: Mniej opcji publikacji

en: Fewer tag options
pl: Mniej opcji znaczników

en: Export to %1 Web Service
pl: Wyeksportuj do usługi sieciowej %1

en: Start Uploading
pl: Rozpocznij wysyłanie

en: Flickr/23 Export
pl: Eksport Flickr/23

en: A tool to export an image collection to a Flickr / 23 web service.
pl: Narzędzie do eksportu zbioru zdjęć do usługi sieciowej Flickr/ 23.

en: (c) 2005-2008, Vardhman Jain
    (c) 2008-2015, Gilles Caulier
    (c) 2009, Luka Renko
    (c) 2015, Shourya Singh Gupta
pl: (c) 2005-2008, Vardhman Jain
    (c) 2008-2015, Gilles Caulier
    (c) 2008-2009, Luka Renko
    (c) 2015 Shourya Singh Gupta

en: Author and maintainer
pl: Autor i opiekun

en: Developer
pl: Programista

en: Photostream Only
pl: Tylko strumień zdjęć

en: Flickr Export
pl: Eksport do Flickr

en: Failed to Fetch Photoset information from %1. %2
pl: Nie można pobrać informacji ze zbioru zdjęć %1. %2

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Failed to upload photo into %1. %2
    Do you want to continue?
pl: Nie można wysłać zdjęcia do %1. %2
    Czy chcesz kontynuować?

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Cancel
pl: Anuluj

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
pl: Wy&eksportuj

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

en: Export to Flick&r...
pl: Wyeksportuj do &Flickr...

en: Flickr Account Selector
pl: Wybierak konta Flickr

en: Add another account
pl: Dodaj kolejne konto

en: Choose the %1 account to use for exporting images:
pl: Wybierz konto %1 używane do eksportu obrazów:
