kipiplugin_sendimages - en to pl translation catalogue (63 entries)

en: Error opening input file
pl: Błąd otwierania pliku wejściowego

en: Error opening temporary folder
pl: Błąd otwierania katalogu tymczasowego

en: Cannot resize image. Aborting.
pl: Nie można zmienić rozmiaru obrazu. Przerywanie.

en: Cannot save resized image (JPEG). Aborting.
pl: Nie można zapisać obrazów o zmienionym rozmiarze (JPEG). Przerywanie.

en: Cannot save resized image (PNG). Aborting.
pl: Nie można zapisać obrazów o zmienionym rozmiarze (PNG). Przerywanie.

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
pl: Wy&eksportuj

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

en: Email Images...
pl: Wyślij obrazy pocztą...

en: Email images
pl: Wyślij obrazy pocztą

en: Operation canceled by user
pl: Zadanie przerwane przez użytkownika

en: Resizing %1
pl: Zmieniam rozmiar %1

en: %1 resized successfully
pl: Pomyślnie zmieniono rozmiar %1

en: Failed to resize %1: %2
pl: Nieudana zmiana rozmiaru %1: %2

en: There are no files to send
pl: Nie ma plików do wysłania

en: Build images properties file
pl: Utwórz plik właściwości obrazu

en: no caption
pl: brak podpisu

en: no keywords
pl: brak słów kluczowych

en: file "%1":
    Original images: %2
pl: plik "%1":
    Oryginalne obrazy: %2

en: Comments: %1
pl: Komentarze: %1

en: Tags: %1
pl: Znaczniki: %1

en: Rating: %1
pl: Ocena: %1

en: properties.txt
pl: wlasciwosci.txt

en: Image properties file cannot be opened
pl: Nie można otworzyć pliku właściwości obrazu

en: Image properties file done
pl: Utworzono plik właściwości obrazu

en: Processing Failed
pl: Przetwarzanie nieudane

en: Some images cannot be resized.
    Do you want them to be added as attachments without resizing?
pl: Nie można zmienić rozmiaru niektórych obrazów.
    Czy chcesz mimo to dodać je jako załączniki bez zmiany rozmiaru?

en: The file "%1" is too big to be sent, please reduce its size or change your settings
pl: Plik "%1" jest zbyt duży, aby można go było wysłać, proszę zredukować jego rozmiar lub zmienić swoje ustawienia

en: Starting default desktop email program...
pl: Uruchamianie domyślnego programu pocztowego KDE...

en: Failed to start "%1" program. Check your system.
pl: Nie można uruchomić programu "%1". Sprawdź system.

en: Starting "%1" program...
pl: Uruchamianie programu "%1"...

en: After having sent your images by email...
pl: Po wysłaniu moich obrazów pocztą...

en: Press 'Close' button to clean up temporary files
pl: Naciśnij 'Zamknij', aby usunąć pliki tymczasowe.

en: Email Images Options
pl: Opcje wysyłania obrazów pocztą

[ctx: @action:button]
en: &Send
pl: &Wyślij

en: Send Images
pl: Wyślij obrazy

en: A tool to e-mail items
pl: Narzędzie do wysyłania elementów pocztą

en: Author and Maintainer
pl: Autor i opiekun

en: Developer
pl: Programista

en: Mail program:
pl: Program pocztowy:

[ctx: default desktop mail agent]
en: Default
pl: Domyślny

en: Select your preferred external email program here. <b>Default</b> is the current email program set in desktop system settings.
pl: Tutaj wybierz swój preferowany program pocztowy. <b>Domyślny</b> to program pocztowy wybrany w ustawieniach systemowych pulpitu.

en: Attach a file with image properties from %1
pl: Załącz plik z właściwościami obrazu z %1

en: If you enable this option, all image properties set by %1 as Comments, Rating, or Tags, will be added as an attached file.
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, wszystkie ustawione w %1 jako komentarze, oceny czy znaczniki zostaną dodane do e-maila jako załącznik.

en: Maximum email size limit:
pl: Maksymalny rozmiar e-maila:

en: Adjust image properties
pl: Dopasuj właściwości obrazu

en: If you enable this option, all images to be sent can be resized and recompressed.
pl: Jeżeli włączysz tą opcję, to wszystkie obrazy do wysłania mogą być poddane operacjom zmiany rozmiaru oraz ponownej kompresji.

en: Image Properties
pl: Właściwości obrazu

en: Very Small (320 pixels)
pl: bardzo mały (320 pikseli)

en: Small (640 pixels)
pl: mały (640 pikseli)

en: Medium (800 pixels)
pl: średni (800 pikseli)

en: Big (1024 pixels)
pl: duży (1024 piksele)

en: Very Big (1280 pixels)
pl: bardzo duży (1280 pikseli)

en: Large - for printing (1600 pixels)
pl: duży - do wydruku (1600 pikseli)

en: Full HD (1920 pixels)
pl: Pełny HD (1920 pikseli)

en: Ultra HD (3840 pixels)
pl: Ultra HD (3840 pikseli)

en: <p>Select the size of the images that are to be sent:</p><p><b>%1</b>: use this if you have a very slow Internet connection or the target mailbox size is very limited.</p><p><b>%2</b>: use this if you have a slow Internet connection and the target mailbox size is limited.</p><p><b>%3</b>: this is the default value for medium Internet connection speed and target mailbox size.</p><p><b>%4</b>: use this if you have a high-speed Internet connection and the target mailbox size is not limited.</p><p><b>%5</b>: use this if you have no size or speed restrictions.</p><p><b>%6</b>: use this only for printing purposes.</p><p><b>%7</b>: use this for optimal viewing on Full HD displays. Only if you have a high-speed Internet connection and the target mailbox size is not limited.</p><p><b>%8</b>: use this for optimal viewing on Ultra HD displays. Only if you have a high-speed Internet connection and the target mailbox size is not limited.</p>
pl: <p>Wybierz rozmiar obrazów do wysłania:</p><p><b>%1</b>: użyj tego, jeśli masz bardzo wolne połączenie internetowe lub rozmiar docelowej skrzynki pocztowej jest bardzo ograniczony.</p><p><b>%2</b>: użyj tego, jeśli masz bardzo wolne połączenie internetowe i rozmiar docelowej skrzynki pocztowej jest bardzo ograniczony.</p><p><b>%3</b>: jest to domyślna wartość dla przeciętnej szybkości połączenia internetowego i rozmiaru skrzynki pocztowej.</p><p><b>%4</b>: użyje tego, jeśli masz szybkie połączenie internetowe i rozmiar skrzynki docelowej jest nieograniczony. </p><p><b>%5</b>: użyj tego, jeśli nie masz ograniczenia ani rozmiaru ani szybkości.</p><p><b>%6</b>: użyj tego tylko z zamiarem drukowania.</p><p><b>%7</b>: użyj tego do optymalnego oglądania na wyświetlaczach Full HD. Tylko wtedy, gdy masz szybkie połączenie internetowe i docelowa skrzynka pocztowa nie jest ograniczona.</p><p><b>%8</b>: użyj tego do optymalnego oglądania na wyświetlaczach Ultra HD. Tylko wtedy, gdy masz szybkie połączenie internetowe i docelowa skrzynka pocztowa nie jest ograniczona.</p>

en: Image size:
pl: Rozmiar obrazu:

en: <p>Select the file format of the image files to be sent.</p>
pl: <p>Wybierz format pliku wysyłanych plików obrazów.</p>

en: <p><b>JPEG</b>: The Joint Photographic Experts Group file format is a good web file format but it uses lossy compression.</p><p><b>PNG</b>: the Portable Network Graphics format is an extensible file format for the lossless, portable, well-compressed storage of raster images. PNG provides a patent-free replacement for GIF and can also replace many common uses of TIFF. PNG is designed to work well in online viewing applications, such as the World Wide Web, so it is fully streamable with a progressive display option. Also, PNG can store gamma and chromaticity data for improved color-matching on heterogeneous platforms.</p>
pl: <p><b>JPEG</b>: (Joint Photographic Experts' Group) format ten jest dobry do zastosowań sieciowych, jednak używa kompresji stratnej.</p><p><b>PNG</b>: (Portable Network Graphics) format PNG jest formatem grafiki oferującym bezstratną, przenośnośną, wysoko wydajną kompresję grafiki rastrowej. PNG, pozostając rozwiązaniem nieopatentowanym, jest dobrym zamiennikiem formatu GIF, może także zastąpić format TIFF w wielu popularnych zastosowaniach. PNG został stworzony z myślą o współpracy z rozwiązaniami do przeglądania grafiki online, takimi jak World Wide Web, tak więc oferuje opcję przesyłania strumieniowego wraz z wyświetlaniem grafiki w miarę jej ściągania. PNG może także przechowywać informacje o kanale gamma i barwie w celu lepszego odwzorowania kolorów na różnych platformach.</p>

en: Image format:
pl: Format obrazu:

en: <p>The new compression value of JPEG images to be sent:</p>
pl: <p>Nowa wartość kompresji obrazów JPEG do wysłania:</p>

en: <p><b>1</b>: very high compression<br/><b>25</b>: high compression<br/><b>50</b>: medium compression<br/><b>75</b>: low compression (default value)<br/><b>100</b>: no compression</p>
pl: <p><b>1</b>: bardzo wysoka kompresja<br/><b>25</b>: wysoka kompresja<br/><b>50</b>: średnia kompresja<br/><b>75</b>: niska kompresja (domyślnie)<br/><b>100</b>: bez kompresji</p>

en: Image quality:
pl: Jakość obrazu:
