kipiplugins - en to pl translation catalogue (89 entries)

en: <p>This is the current processing status.</p>
pl: <p>Obecny stan wykonania zadania.</p>

en: <p>This is the batch job progress as a percentage.</p>
pl: <p>Zaawansowanie zmian grupowych w procentach.</p>

en: Copy to Clipboard
pl: Skopiuj do schowka

en: Close
pl: Zamknij

en: <i>unavailable</i>
pl: <i>niedostępne</i>

en: <i>Make:</i>
pl: <i>Wytwórca:</i>

en: <i>Created:</i>
pl: <i>Utworzone:</i>

en: <i>Aperture:</i>
pl: <i>Przysłona:</i>

en: <i>Focal:</i>
pl: <i>Ogniskowa:</i>

en: <i>Exposure:</i>
pl: <i>Naświetlenie:</i>

en: <i>Sensitivity:</i>
pl: <i>Czułość:</i>

en: 
    %1|Camera RAW files
pl: 
    %1|Pliki RAW

en: Select an Image
pl: Zaznacz obraz

en: Select Images
pl: Zaznacz obrazy

en: Login:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password:
pl: Hasło:

en: &Login
pl: Za&loguj

en: &Skip
pl: &Pomiń

[ctx: @title:window]
en: Error
pl: Błąd

en: Password cannot be empty.
pl: Hasło nie może być puste.

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Time Stamp:
pl: Znacznik czasu:

en: Description:
pl: Opis:

en: Location:
pl: Położenie:

en: These are basic settings for the new %1 album.
pl: To są podstawowe ustawienia dla nowego albumu %1.

en: Title of the album that will be created (required).
pl: Nazwa nowo tworzonego albumu (wymagane).

en: Date and Time of the album that will be created (optional).
pl: Data i czas nowo tworzonego albumu (opcjonalnie).

en: Description of the album that will be created (optional).
pl: Opis nowo tworzonego albumu (opcjonalne).

en: Location of the album that will be created (optional).
pl: Miejsce nowo tworzonego albumu (opcjonalne).

en: Close window
pl: Zamknij okno

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel current operation
pl: Porzuć bieżące działanie

en: Handbook
pl: Podręcznik

en: About...
pl: O...

en: Version: %1
pl: Wersja: %1

en: About %1
pl: O %1

en: Copyright 2003-2016, KDE developers team
pl: Prawa autorskie 2003-2016, Zespół programistów KDE

en: Browse...
pl: Przeglądaj...

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: User1
pl: Użytkownik1

en: User2
pl: Użytkownik2

en: User3
pl: Użytkownik3

en: User4
pl: Użytkownik4

en: User5
pl: Użytkownik5

en: User6
pl: Użytkownik6

en: Add new images to the list
pl: Dodaj nowy obraz do listy

en: Remove selected images from the list
pl: Usuń wybrane obrazy z listy

en: Move current selected image up in the list
pl: Przesuń aktualnie wybrany obraz w górę listy

en: Move current selected image down in the list
pl: Przesuń wybrany obraz w dół listy

en: Clear the list.
pl: Wyczyść listę.

en: Load a saved list.
pl: Wczytaj zapisaną listę.

en: Save the list.
pl: Zapisz listę.

en: Select the image file list to load
pl: Wybierz listę plików obrazów do wczytania

en: All Files (*)
pl: Wszystkie pliki (*)

en: Select the image file list to save
pl: Wybierz listę plików obrazów do zapisu

en: Output file format:
pl: Format pliku wyjściowego:

en: <p>Set the output file format to use here:</p><p><b>JPEG</b>: output the processed image in JPEG format. This format will give smaller-sized files.</p><p><b>Warning: Due to the destructive compression algorithm, JPEG is a lossy quality format.</b></p><p><b>TIFF</b>: output the processed image in TIFF format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PNG</b>: output the processed image in PNG format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PPM</b>: output the processed image in PPM format. This generates the largest files, without losing quality. Image is not compressed.</p>
pl: <p>Wybierz tutaj format wyjściowy pliku:</p><p><b>JPEG</b>: wyjściowy format przetwarzanego obrazu to JPEG. Ten format da pliki o mniejszym rozmiarze.</p><p><b>Ostrzeżenie: Ze względu na silny algorytm kompresji, JPEG jest formatem stratnym.</b></p><p><b>TIFF</b>: wyjściowy format przetwarzanego obrazu to TIFF. Generuje on duże pliki, bez utraty jakości. Obraz jest skompresowany.</p><p><b>PNG</b>:  wyjściowy format przetwarzanego obrazu to PNG. Generuje większe pliki, bez utraty jakości. Obraz jest skompresowany.</p><p><b>PPM</b>: format wyjściowy przetwarzanego obrazu to PPM.  Generuje większe pliki, bez utraty jakości. Obraz nie jest skompresowany.</p>

en: If Target File Exists:
pl: Jeśli plik docelowy istnieje:

en: Overwrite automatically
pl: Zastąp automatycznie

en: Open rename-file dialog
pl: Otwórz okno do zmiany nazwy

en: Account
pl: Konto

en: Max Dimension
pl: Maksymalny wymiar

en: Destination
pl: Cel

en: Options
pl: Opcje

en: This is the list of images to upload to your %1 account.
pl: Jest to spis obrazów do wysłania na twoje konto %1.

en: This is a clickable link to open %1 in a browser.
pl: Jest to łącze do otwarcia %1 w twojej przeglądarce.

en: This is the %1 account that is currently logged in.
pl: Jest to konto %1, do którego jesteś obecnie zalogowany.

[ctx: account settings]
en: Name:
pl: Nazwa:

en: Change Account
pl: Zmień konto

en: Change %1 account for transfer
pl: Zmień konto %1 do przesyłania

en: This is the %1 folder to/from which selected photos will be uploaded/downloaded.
pl: Jest to katalog %1, z/do którego wybrane zdjęcia zostaną wysyłane/pobrane.

en: New Album
pl: Nowy album

en: Create new %1 folder
pl: Utwórz nowy katalog %1

[ctx: album list]
en: Reload
pl: Wczytaj ponownie

en: Reload album list
pl: Wczytaj ponownie listę albumów

en: This is the maximum dimension of the images. Images larger than this will be scaled down.
pl: Jest maksymalny wymiar obrazów. Obrazy większe niż on będę przeskalowane w dół.

en: Original Size
pl: Rozmiar pierwotny

en: 1600 px
pl: 1600 piks.

en: 1440 px
pl: 1440 piks.

en: 1280 px
pl: 1280 piks.

en: 1152 px
pl: 1152 piks.

en: 1024 px
pl: 1024 piks.

en: This is the location where %1 images will be downloaded.
pl: Jest to położenie, do którego zostaną pobrane obrazy %1.

en: These are the options that would be applied to photos before upload.
pl: Opcje te zostaną zastosowane do zdjęć przed ich wysłaniem.

en: Upload original image file
pl: Wyślij plik pierwotnego obrazu

en: Resize photos before uploading
pl: Zmień rozmiar zdjęć przed wysłaniem

en: Maximum Dimension:
pl: Największy wymiar:

en: JPEG Quality:
pl: Jakość JPEG:
