kipiplugin_sendimages - en to ro translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ro: Bara de unelte principală

en: Resizing %1
ro: Redimensionare %1

en: Send Images
ro: Trimite imagini

en: Author and Maintainer
ro: Autor și responsabil

en: Developer
ro: Dezvoltator

en: Mail program:
ro: Program de poștă:

en: Image Properties
ro: Proprietăți imagine

en: Very Small (320 pixels)
ro: Foarte mică (320 pixeli)

en: Small (640 pixels)
ro: Mică (640 pixeli)

en: Medium (800 pixels)
ro: Medie (800 pixeli)

en: Big (1024 pixels)
ro: Mare (1024 pixeli)

en: Very Big (1280 pixels)
ro: Foarte mare 1280 pixeli(

en: Image size:
ro: Dimensiune imagine:

en: Image quality:
ro: Calitate imagine:
