kipiplugins - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Close
se: Gidde

en: Login:
se: Geavaheaddjinamma:

en: Password:
se: Beassansátni:

en: &Skip
se: &Njuikes badjel

[ctx: @title:window]
en: Error
se: Meattáhus

en: Album
se: Skearru

en: Cancel
se: Gaskkalduhte

en: Version: %1
se: Veršuvdna: %1

en: Account
se: Kontu

en: Destination
se: Ulbmil

en: Options
se: Molssaeavttut

en: Album:
se: Skearru:
