kipiplugin_facebook - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Privacy setting of the album that will be created (required).
sk: Nastavenie súkromia albumu, ktorý sa vytvorí (vyžadované).

en: Only Me
sk: Iba ja

en: Only Friends
sk: Iba priatelia

en: Friends of Friends
sk: Priatelia priateľov

en: My Networks and Friends
sk: Moje siete a priatelia

en: Everyone
sk: Všetci

en: Validate previous session...
sk: Overiť predchádzajúce sedenie...

en: Upgrading to OAuth...
sk: Inovácia na OAuth ...

en: Facebook Application Authorization
sk: Autorizácia aplikácie Facebook

en: Please follow the instructions in the browser window. When done, copy the Internet address from your browser into the textbox below and press "OK".
sk: Postupujte podľa pokynov v okne prehliadača. Po dokončení skopírujte internetovú adresu z prehliadača do textového poľa nižšie a stlačte „OK“.

en: Canceled by user.
sk: Prerušené užívateľom.

en: The service is not available at this time.
sk: Služba nie je momentálne k dispozícii.

en: The application has reached the maximum number of requests allowed.
sk: Aplikácia dosiahla maximálny povolený počet žiadostí.

en: Invalid session key or session expired. Try to log in again.
sk: Platnosť neplatného kľúča relácie vypršala. Skúste sa prihlásiť znova.

en: Invalid album ID.
sk: Neplatné ID albumu.

en: Album is full.
sk: Album je plný.

en: Missing or invalid file.
sk: Chýbajúci alebo neplatný súbor.

en: Too many unapproved photos pending.
sk: Čaká sa na príliš veľa neschválených fotografií.

en: Error
sk: Chyba

en: Export to Facebook Web Service
sk: Exportovať do webovej služby Facebook

en: Start Upload
sk: Spustiť odoslanie

en: Start upload to Facebook web service
sk: Spustiť nahrávanie na webovú službu Facebook

en: Facebook Export
sk: Facebook export

en: A tool to export image collection to/from Facebook web service.
sk: Nástroj na export zbierky obrázkov do/z webovej služby Facebook.

en: Author and maintainer
sk: Autor a správca

en: Facebook Call Failed: %1
sk: Volanie Facebook-u zlyhalo: %1

en: Warning
sk: Upozornenie

en: After you have been logged out in the browser, click "Continue" to authenticate for another account
sk: Po tom, ako ste sa odhlásili v prehliadači, kliknite na "Pokračovať" na overenie pre iný účet

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot open file
sk: Nie je možné otvoriť súbor

en: Uploading Failed
sk: Odoslanie zlyhalo

en: Failed to upload photo into Facebook: %1
    Do you want to continue?
sk: Nepodarilo sa nahrať fotografiu na Facebook:%1
    Chcete pokračovať?

en: Facebook Call Failed: %1
sk: Volanie Facebook-u zlyhalo: %1

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
sk: &Exportovať

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Export to &Facebook...
sk: Exportovať do Facebooku...
