kipiplugin_flickrexport - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Various
sk: Rôzne

en: Invalid signature
sk: Neplatný podpis

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Error
sk: Chyba

en: Failed to upload photo
sk: Zlyhalo nahratie fotky

en: Remove Account
sk: Odstrániť účet

[ctx: photo permissions]
en: Public
sk: Verejné

[ctx: photo permissions]
en: Family
sk: Rodina

[ctx: photo permissions]
en: Friends
sk: Priatelia

en: Content type
sk: Typ obsahu

[ctx: photo safety level]
en: Safe
sk: Bezpečné

[ctx: photo safety level]
en: Moderate
sk: Priemerná

[ctx: photo safety level]
en: Restricted
sk: Obmedzené

[ctx: photo content type]
en: Photo
sk: Fotka

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
sk: Snímka obrazovky

[ctx: photo content type]
en: Other
sk: Iné

en: Tag options
sk: Voľby značky

en: Visible to Family
sk: Viditeľné pre rodinu

en: Visible to Friends
sk: Viditeľné pre priateľov

en: Safe
sk: Bezpečné

en: Moderate
sk: Priemerná

en: Restricted
sk: Obmedzené

en: Content type:
sk: Typ obsahu:

en: Author and maintainer
sk: Autor a správca

en: Developer
sk: Vývojár

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Cancel
sk: Zrušiť

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
sk: &Exportovať

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov
