kipiplugin_printimages - en to sk translation catalogue (99 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Image)
en: &Image
sk: &Obrázok

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Print images
sk: Vytlačiť obrázky

en: Print Assistant...
sk: Sprievodca tlačou...

en: Print Images
sk: Vytlačiť obrázky

en: Please select one or more photos to print.
sk: Prosím, vyberte jednu alebo viac fotiek pre tlač.

en: Print Assistant
sk: Sprievodca tlačou

en: Unable to create a temporary folder. Please make sure you have proper permissions to this folder and try again.
sk: Nedá sa vytvoriť dočasný priečinok. Prosím skontrolujte či máte správne práva pre tento priečinok a skúste to znova.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop photos, just scale them.
sk: Neorezať obrázky, len ich škálovať.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop
sk: Neorezať

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate photo to the left
sk: Otočiť fotku doľava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate &left
sk: &Otočiť doľava

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate photo to the right
sk: Otočiť fotku doprava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate &right
sk: Otočiť do&prava

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown)
en: Previous photo
sk: Predchádzajúca fotka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropPrev)
en: << Pr&evious
sk: << Pr&edchádzajúca

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropNext) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Next photo
sk: Ďaľšia fotka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Ne&xt >>
sk: Ď&aľšia >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblCropPhoto)
en: Photo 0 of 0
sk: Fotka 0 z 0

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIPIPrintImagesPlugin::CropFrame, cropFrame)
en: Move the box in order to crop photos so that they fit inside the photo sizes you have given.  
    You can crop each image differently, or just click the 'Next' button to use the default crop 
    setting for each photo.
    Enable "Do not crop" to avoid cropping all of the photos.
sk: Presunte rámček tak aby sa orezaná fotka zmestila do veľkosti, ktorú ste zadali.  
    Môžete každú fotku orezať inak alebo len kliknite na tlačidlo 'Ďalej' pre použitie štandardného orezávania 
    pre kazždú fotku.
    Povoľte "Neorezať" ak nechcete aby boli fotky orezané.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnSaveAs)
en: Save As
sk: Uložiť ako

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CustomLayout)
en: Custom layout
sk: Vlastný vzhľad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photoGridCheck)
en: Photo grid
sk: Mriežka z fotiek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fitAsManyCheck)
en: Fit as many as possible
sk: Zmestiť koľka sa len dá

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photosXPageCheck)
en: Photos per page
sk: Fotiek na stranu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rows
sk: Riadkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Columns
sk: Stĺpcov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Photo size
sk: Veľkosť fotky

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_photoUnits)
en: inches
sk: palcov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintAutoRotate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autorotate)
en: Auto rotate
sk: Automatické otáčenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_doneButton)
en: Done
sk: Hotovo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Photos:
sk: Fotky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Sheets:
sk: Listy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Empty slots:
sk: Prázdne miesta:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to PDF
sk: Vytlačiť do PDF

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to JPG
sk: Vytlačiť do JPG

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to gimp
sk: Vytlačiť do gimp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pagesetup)
en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblPreview)
en: Preview
sk: Náhľad

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp)
en: Next page
sk: Ďaľšia strana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Captions:
sk: Nadpisy:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: No captions
sk: Bez nadpisov

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Image file names
sk: Názvy súborov obrázkov

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Exif date-time
sk: Exif dátum a čas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Comments
sk: Komentáre

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Free
sk: Voľné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_free_label)
en: %f  filename, %t exposure time, %c comment, %i ISO, %d date-time, %r resolution, %a aperture, %l focal length, \n newline
sk: %f názov súboru, %t čas expozície, %c komentár, %i ISO, %d dátum a čas, %r rozlíšenie, %a clona, %l ohnisková vzdialenosť, \n nový riadok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_sameCaption)
en: same to all
sk: rovnaké pre všetky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSaveSettings) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_setDefault)
en: Use as default
sk: Použiť ako východzie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Family:
sk: Rodina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
sk: Farba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Size:
sk: Veľkosť:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
sk: Nastavenia obrázku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupImage)
en: Position
sk: Umiestnenie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupScaling)
en: Scaling
sk: Škálovanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
sk: Bez škálova&nia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
sk: Škálovať obrázok na &stránku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
sk: Zväčšiť malé obrázky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
sk: Š&kálovat na:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
sk: Milimetre

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
sk: Centimetre

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
sk: Palce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
sk: Zachovať pomer strán

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSaveSettings)
en: Use these scaling options as default.
sk: Použiť toto škálovanie ako východzie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Photos per page:
sk: Fotiek na stranu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Multiple pages:
sk: Viac stránok:

en: Choose your grid size
sk: Zvoľte veľkosť mriežky

en: Number of rows
sk: Počet riadkov

en: Insert number of rows
sk: Vložte počet riadkov

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Insert number of columns
sk: Vložte počet stĺpcov

en: Choose to have a custom photo size album
sk: Zvoľte ak chcete mať album s vlastnou veľkosťou fotiek

en: Photo height
sk: Výška fotky:

en: Insert photo height
sk: Vložte výšku fotky

en: Photo width
sk: Šírka fotky:

en: Insert photo width
sk: Vložte šírku fotky

en: Auto rotate photo
sk: Automatické otáčenie fotky

en: Kipi-plugins image printing
sk: Kipi zásuvný modul pre tlačenie obrázkov

en: disabled
sk: nedostupné

en: Select page layout
sk: Zvoľte vzhľad strany

en: Crop photos
sk: Orezať fotky

en: Custom
sk: Vlastné

en: Print assistant
sk: Sprievodca tlačou

en: A tool to print images
sk: Nástroj na tlačenie obrázkov

en: Author
sk: Autor

en: Developer
sk: Vývojár

en: Contributor
sk: Prispievateľ

en: Unsupported Paper Size
sk: Nepodporovaná veľkosť papiera

en: Photo %1 of %2
sk: Fotka %1 z %2

en: Page %1 of %2
sk: Strana %1 z %2

en: Add again
sk: Pridať znova

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Output Path
sk: Výstupná cesta

en: Overwrite File
sk: Prepísať súbor

en: The following file will be overwritten. Are you sure you want to overwrite it?
sk: Nasledujúci súbor bude prepísaný. Naozaj chcete tento súbor prepísať?

en: Could not save file, please check your output entry.
sk: Súbor sa nedá uložiť, prosím skontrolujte nastavenie výstupu.

en: Could not remove the GIMP's temporary files.
sk: Nedá sa odstrániť dočasný priečinok GIMP-u.

en: There was an error launching the GIMP. Please make sure it is properly installed.
sk: Pri spustení GIMP-u nastala chyba. Prosím skontrolujte, že je správne nainštalovaný.

en: Empty output path.
sk: Prázdna výstupná cesta.
