kipiplugin_smug - en to sk translation catalogue (36 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
sk: &Importovať

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
sk: &Exportovať

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Title of the album that will be created (required).
sk: Titulok albumu, ktorý bude vytvorený (povinné).

en: Description of the album that will be created (optional).
sk: Popis albumu, ktorý bude vytvorený (voliteľné).

[ctx: new smug album dialog]
en: Title:
sk: Titul:

[ctx: new smug album dialog]
en: Category:
sk: Kategória:

[ctx: new smug album dialog]
en: Subcategory:
sk: Podkategória:

[ctx: new smug album dialog]
en: Description:
sk: Popis:

[ctx: new smug album dialog]
en: Template:
sk: Šablóna:

[ctx: smug album privacy]
en: Public
sk: Verejné

[ctx: smug album privacy]
en: Unlisted
sk: Neuvedené

en: Privacy:
sk: Súkromie:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Login failed
sk: Prihlásenie zlyhalo

en: Error
sk: Chyba

en: Account
sk: Účet

[ctx: smug account login]
en: Anonymous
sk: Anonym

[ctx: smug account settings]
en: Name:
sk: Názov:

[ctx: smug account settings]
en: Email:
sk: E-mail:

en: Change Account
sk: Zmeniť účet

en: Nickname:
sk: Prezývka:

en: New Album
sk: Nový album

[ctx: reload album list]
en: Reload
sk: Znovu načítať

en: Reload album list
sk: Obnoviť zoznam albumov

en: Destination
sk: Cieľ

en: Options
sk: Možnosti

en: These are options that will be applied to images before upload.
sk: Toto sú voľby, ktoré sa použijú na obrázky pred nahraním.

en: Resize photos before uploading
sk: Zmeniť veľkosť fotiek pred nahraním

en: Maximum dimension:
sk: Maximálne rozmery:

en: JPEG quality:
sk: Kvalita JPEG:

en: Start Upload
sk: Spustiť odoslanie

en: Author and maintainer
sk: Autor a správca

en: Cannot open file
sk: Nie je možné otvoriť súbor

en: Uploading Failed
sk: Odoslanie zlyhalo

en: Processing Failed
sk: Spracovanie zlyhalo
