kipiplugins - en to sk translation catalogue (85 entries)

en: <p>This is the current processing status.</p>
sk: <p>Toto je aktuálny stav spracovania.</p>

en: <p>This is the batch job progress as a percentage.</p>
sk: <p>Toto je stav dávkovej úlohy ako percento.</p>

en: Copy to Clipboard
sk: Kopírovať do schránky

en: Close
sk: Zavrieť

en: <i>unavailable</i>
sk: <i>nedostupné</i>

en: <i>Make:</i>
sk: <i>Zhotoviteľ:</i>

en: <i>Created:</i>
sk: <i>Vytvorené:</i>

en: <i>Aperture:</i>
sk: <i>Clona:</i>

en: <i>Focal:</i>
sk: <i>Ohnisko:</i>

en: <i>Exposure:</i>
sk: <i>Čas expozície:</i>

en: <i>Sensitivity:</i>
sk: <i>Citlivosť:</i>

en: 
    %1|Camera RAW files
sk: 
    %1|RAW súbory fotoaparátu

en: Select an Image
sk: Vybrať obrázok

en: Select Images
sk: Vybrať obrázky

en: Login:
sk: Prihlásenie:

en: Password:
sk: Heslo:

en: &Login
sk: Prihlásenie

en: &Skip
sk: &Preskočiť

[ctx: @title:window]
en: Error
sk: Chyba

en: Password cannot be empty.
sk: Heslo nemôže byť prázdne.

en: Title:
sk: Titulok:

en: Time Stamp:
sk: Časová značka:

en: Description:
sk: Popis:

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: These are basic settings for the new %1 album.
sk: Toto sú základné nastavenia nového albumu %1.

en: Title of the album that will be created (required).
sk: Titulok albumu, ktorý bude vytvorený (povinné).

en: Date and Time of the album that will be created (optional).
sk: Dátum a čas vytvoreného albumu (voliteľné).

en: Description of the album that will be created (optional).
sk: Popis albumu, ktorý bude vytvorený (voliteľné).

en: Location of the album that will be created (optional).
sk: Miesto vytvoreného albumu (voliteľné).

[ctx: @action:button]
en: &Start
sk: Spustiť

en: Close window
sk: Zavrieť okno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel current operation
sk: Zrušiť aktuálnu operáciu

en: Handbook
sk: Príručka

en: About...
sk: O...

en: Version: %1
sk: Verzia: %1

en: About %1
sk: Informácie o %1

en: Copyright 2003-2016, KDE developers team
sk: Copyright 2003-2016, tím vývojárov KDE

en: Browse...
sk: Prechádzať...

en: Thumbnail
sk: Náhľad

en: File Name
sk: Meno súboru

en: User1
sk: Používateľ1

en: User2
sk: Používateľ2

en: User3
sk: Používateľ3

en: User4
sk: Používateľ4

en: User5
sk: Používateľ5

en: User6
sk: Používateľ6

en: Add new images to the list
sk: Pridať nové obrázky do zoznamu

en: Remove selected images from the list
sk: Odstrániť vybrané obrázky zo zoznamu

en: Move current selected image up in the list
sk: Presunúť aktuálne vybraný obrázok vyššie v zozname

en: Move current selected image down in the list
sk: Presunúť aktuálne vybraný obrázok nižšie v zozname

en: Clear the list.
sk: Vyčistiť zoznam.

en: Load a saved list.
sk: Načítať uložený zoznam.

en: Save the list.
sk: Uložiť zoznam.

en: Select the image file list to load
sk: Vyberte zoznam súborov obrázkov na načítanie

en: All Files (*)
sk: Všetky súbory (*)

en: Select the image file list to save
sk: Vyberte zoznam súborov obrázkov na uloženie

en: Output file format:
sk: Výstupný formát súboru:

en: <p>Set the output file format to use here:</p><p><b>JPEG</b>: output the processed image in JPEG format. This format will give smaller-sized files.</p><p><b>Warning: Due to the destructive compression algorithm, JPEG is a lossy quality format.</b></p><p><b>TIFF</b>: output the processed image in TIFF format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PNG</b>: output the processed image in PNG format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PPM</b>: output the processed image in PPM format. This generates the largest files, without losing quality. Image is not compressed.</p>
sk: <p>Nastaviť výstupný formát na použitie tu:</p> <p><b>JPEG</b>: výstup spracovaného obrázku vo formáte JPEG. Tento formát vytvorí menšie súbory.</p><p><b>Upozornenie: Kvôli deštruktívnemu kompresnému algoritmu, JPEG je stratový formát.</b></p> <p><b>TIFF</b>: výstup spracovaného obrázku vo formáte TIFF. Toto generuje veľké súbory bez straty kvality. Obrázok je komprimovaný.</p> <p><b>PNG</b>: výstup spracovaného obrázku vo formáte PNG. Toto generuje veľké súbory bez straty kvality. Obrázok je komprimovaný.</p> <p><b>PPM</b>: výstup spracovaného obrázku vo formáte PPM. Toto generuje najväčšie súbory bez straty kvality. Obrázok nie je komprimovaný.</p>

en: If Target File Exists:
sk: Ak cieľový súbor existuje:

en: Overwrite automatically
sk: Automaticky prepísať

en: Open rename-file dialog
sk: Otvoriť dialóg na premenovanie súboru

en: Account
sk: Účet

en: Max Dimension
sk: Max. Rozmer

en: Destination
sk: Cieľ

en: Options
sk: Voľby

en: This is the list of images to upload to your %1 account.
sk: Toto je zoznam obrázkov, ktoré sa majú nahrať na váš účet %1.

en: This is a clickable link to open %1 in a browser.
sk: Toto je odkaz, na ktorý je možné kliknúť a otvoriť %1 v prehliadači.

en: This is the %1 account that is currently logged in.
sk: Toto je účet %1, ktorý je aktuálne prihlásený.

[ctx: account settings]
en: Name:
sk: Názov:

en: Change Account
sk: Zmeniť účet

en: Change %1 account for transfer
sk: Zmeňte účet %1 na prevod

en: This is the %1 folder to/from which selected photos will be uploaded/downloaded.
sk: Toto je priečinok %1, do ktorého/z ktorého sa budú nahrávať/sťahovať vybrané fotografie.

en: New Album
sk: Nový album

en: Create new %1 folder
sk: Vytvoriť nový priečinok %1

[ctx: album list]
en: Reload
sk: Znovu načítať

en: Reload album list
sk: Obnoviť zoznam albumov

en: This is the maximum dimension of the images. Images larger than this will be scaled down.
sk: Toto je maximálny rozmer obrázkov. Obrázky väčšie, ako je táto, sa zmenšia.

en: Original Size
sk: Originálna veľkosť

en: This is the location where %1 images will be downloaded.
sk: Toto je miesto, kde sa stiahne %1 obrázkov.

en: These are the options that would be applied to photos before upload.
sk: Toto sú možnosti, ktoré by sa použili na fotografie pred odovzdaním.

en: Upload original image file
sk: Nahrať pôvodný súbor obrázka

en: Resize photos before uploading
sk: Zmeniť veľkosť fotiek pred nahraním

en: Maximum Dimension:
sk: Maximálne rozmery:

en: JPEG Quality:
sk: Kvalita JPEG:
