kipi-plugins - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Invalid signature
sq: Firmë e pavlefshme

en: Unknown error
sq: Gabim i panjohur

en: Failed to upload photo
sq: Dështuam në ngarkimin e fotos

en: Content type
sq: Lloji i përmbajtjes

en: Visible to Family
sq: Dukshëm për Familjen

en: Visible to Friends
sq: Dukshëm për Miqtë

en: Safe
sq: E Sigurtë

en: Moderate
sq: Me Masë

en: Restricted
sq: E Kufizuar

en: Author and maintainer
sq: Autor dhe mirëmbajtës

en: Developer
sq: Krijues
