kipiplugin_flickrexport - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Invalid signature
ug: ئىمزا ئىناۋەتسىز

en: Unknown error
ug: نامەلۇم خاتالىق

en: Failed to upload photo
ug: سۈرەتنى يۈكلەش مەغلۇپ بولدى

[ctx: photo permissions]
en: Public
ug: ئاممىۋى

[ctx: photo permissions]
en: Family
ug: جەمەتىم

[ctx: photo permissions]
en: Friends
ug: دوستلار

en: Content type
ug: مەزمۇن تىپى

[ctx: photo safety level]
en: Safe
ug: بىخەتەر

[ctx: photo safety level]
en: Moderate
ug: لايىق

[ctx: photo safety level]
en: Restricted
ug: چەكلەنگەن

[ctx: photo content type]
en: Photo
ug: سۈرەت

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشى

[ctx: photo content type]
en: Other
ug: باشقا

en: Safe
ug: بىخەتەر

en: Moderate
ug: لايىق

en: Restricted
ug: چەكلەنگەن

en: Content type:
ug: مەزمۇن تۈرى:

en: Author and maintainer
ug: ئاپتور ۋە مەسئۇل كىشى

en: Developer
ug: ئىجادىيەتچى

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ug: چىقار(&E)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق
