kipiplugin_sendimages - en to ug translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ug: چىقار(&E)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: Rating: %1
ug: باھا: %1

en: Developer
ug: ئىجادىيەتچى

en:  MB
ug:  مېگابايت

en: Image Properties
ug: سۈرەت خاسلىقى

en: Image size:
ug: سۈرەت چوڭلۇقى:

en: Image quality:
ug: سۈرەت سۈپىتى:
