kipiplugin_facebook - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Privacy setting of the album that will be created (required).
uk: Параметр конфіденційності альбому, який буде створено (обов’язковий)

en: Only Me
uk: Лише ви

en: Only Friends
uk: Лише друзі

en: Friends of Friends
uk: Друзі друзів

en: My Networks and Friends
uk: Моя мережа і друзі

en: Everyone
uk: Будь-хто

en: Validate previous session...
uk: Підтвердити попередній сеанс...

en: Upgrading to OAuth...
uk: Оновлення до OAuth…

en: Facebook Application Authorization
uk: Розпізнавання програми на Facebook

en: Please follow the instructions in the browser window. When done, copy the Internet address from your browser into the textbox below and press "OK".
uk: Будь ласка, виконуйте настанови у вікні переглядача. Коли всі настанови буде виконано, скопіюйте інтернет-адресу з вашого переглядача до поля для введення тексту, розташованого нижче у цьому вікні, і натисніть кнопку «Гаразд».

en: Canceled by user.
uk: Скасовано користувачем.

en: The service is not available at this time.
uk: Зараз служба недоступна.

en: The application has reached the maximum number of requests allowed.
uk: Кількість запитів, виконаних програмою, зрівнялася з максимальною дозволеною кількістю запитів.

en: Invalid session key or session expired. Try to log in again.
uk: Некоректний або прострочений ключ сеансу. Спробуйте повторно зареєструватися.

en: Invalid album ID.
uk: Некоректний ідентифікатор альбому.

en: Album is full.
uk: У альбомі немає вільного місця.

en: Missing or invalid file.
uk: Відсутній або некоректний файл.

en: Too many unapproved photos pending.
uk: У черзі забагато непідтверджених фотографій.

en: Error
uk: Помилка

en: Export to Facebook Web Service
uk: Експортувати до вебслужби Facebook

en: Start Upload
uk: Почати вивантаження

en: Start upload to Facebook web service
uk: Почати вивантаження до вебслужби Facebook

en: Facebook Export
uk: Експорт до Facebook

en: A tool to export image collection to/from Facebook web service.
uk: Засіб для імпортування/експортування збірок зображень до/з вебслужби Facebook.

en: (c) 2005-2008, Vardhman Jain
    (c) 2008-2012, Gilles Caulier
    (c) 2008-2009, Luka Renko
uk: © Vardhman Jain, 2005–2008,
    © Gilles Caulier, 2008–2012,
    © Luka Renko, 2008–2009

en: Author and maintainer
uk: Автор та супровідник

en: <auto create>
uk: <створено автоматично>

en: Facebook Call Failed: %1
uk: Спроба виклику Facebook завершилася невдало: %1

en: Warning
uk: Попередження

en: After you have been logged out in the browser, click "Continue" to authenticate for another account
uk: Щойно ви вийдете з облікового запису у програмі для перегляду інтернету, натисніть кнопку «Продовжити», щоб пройти розпізнавання для входу до іншого облікового запису.

en: Continue
uk: Продовжити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Facebook export
uk: Експорт до Facebook

en: Cannot open file
uk: Не вдалося відкрити файл

en: Uploading Failed
uk: Невдала спроба вивантаження

en: Failed to upload photo into Facebook: %1
    Do you want to continue?
uk: Не вдалося вивантажити фотографію до Facebook: %1
    Бажаєте продовжити вивантаження?

en: Facebook Call Failed: %1
uk: Спроба виклику Facebook завершилася невдало: %1

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
uk: &Експорт

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головна панель

en: Export to &Facebook...
uk: Експортувати до &Facebook...
