kipiplugin_smug - en to uk translation catalogue (85 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
uk: &Імпорт

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
uk: &Експорт

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головна панель

en: Export to &SmugMug...
uk: Експортувати до &SmugMug...

en: Import from &SmugMug...
uk: Імпортувати з &SmugMug...

en: SmugMug New Album
uk: Новий альбом SmugMug

en: Album
uk: Альбом

en: These are basic settings for the new SmugMug album.
uk: Це базові параметри нового альбому SmugMug.

en: Title of the album that will be created (required).
uk: Назва альбому, який буде створено (обов’язкова).

en: Category of the album that will be created (required).
uk: Категорія альбому, який буде створено (обов’язкова).

en: Subcategory of the album that will be created (optional).
uk: Підкатегорія альбому, який буде створено (необов’язкова).

en: Description of the album that will be created (optional).
uk: Опис альбому, який буде створено (необов’язковий).

en: Album template for the new album (optional).
uk: Шаблон альбому для створення альбомів (необов’язковий).

[ctx: new smug album dialog]
en: Title:
uk: Заголовок:

[ctx: new smug album dialog]
en: Category:
uk: Категорія:

[ctx: new smug album dialog]
en: Subcategory:
uk: Підкатегорія:

[ctx: new smug album dialog]
en: Description:
uk: Опис:

[ctx: new smug album dialog]
en: Template:
uk: Шаблон:

en: Security && Privacy
uk: Безпека і конфіденційність

en: These are security and privacy settings for the new SmugMug album.
uk: Це параметри безпеки і конфіденційності для нового альбому SmugMug.

[ctx: smug album privacy]
en: Public
uk: Відкритий доступ

en: Public album is listed on your public SmugMug page.
uk: Публічний альбом, який буде показано на вашій відкритій сторінці SmugMug.

[ctx: smug album privacy]
en: Unlisted
uk: Незареєстрований

en: Unlisted album is only accessible via URL.
uk: Незареєстрований альбом, доступ до якого можна буде отримати лише за адресою URL.

en: Require password to access the album (optional).
uk: Вимагати введення пароля для доступу до альбому (необов’язково).

en: Password hint to present to users in the password prompt (optional).
uk: Підказка для введення пароля, яку буде показано разом з запитом на введення пароля (необов’язкова).

en: Privacy:
uk: Конфіденційність:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Password Hint:
uk: Підказка пароля:

en: Logging in to SmugMug service...
uk: Вхід до облікового запису на службі SmugMug...

en: Login failed
uk: Невдала спроба увійти

en: Invalid user/nick/password
uk: Некоректний набір користувач/псевдонім/пароль

en: Invalid API key
uk: Некоректний ключ API

en: Error
uk: Помилка

en: This is the list of images to upload to your SmugMug account.
uk: Це список зображень, які буде вивантажено на ваш обліковий запис SmugMug.

en: This is a clickable link to open the SmugMug home page in a web browser.
uk: Це придатне для натискання посилання для відкриття вашої домашньої сторінки SmugMug у переглядачі інтернету.

en: Account
uk: Обліковий запис

en: This is the SmugMug account that will be used to authenticate.
uk: Це обліковий запис SmugMug, який буде використано для розпізнавання.

[ctx: smug account login]
en: Anonymous
uk: Анонімний

en: Login as anonymous to SmugMug web service.
uk: Увійти до вебслужби SmugMug як анонімний користувач.

en: SmugMug Account
uk: Обліковий запис SmugMug

en: Login to SmugMug web service using email and password.
uk: Увійти до вебслужби SmugMug за допомогою адреси електронної пошти і пароля.

[ctx: smug account settings]
en: Name:
uk: Ім’я:

[ctx: smug account settings]
en: Email:
uk: Ел. пошта:

en: Change Account
uk: Змінити обліковий запис

en: Change SmugMug Account used to authenticate
uk: Змінити обліковий запис SmugMug, який буде використано для розпізнавання

en: This is the SmugMug album that will be used for transfer.
uk: Це альбом SmugMug, який буде використано для передавання.

en: Nickname:
uk: Псевдонім:

en: Nickname of SmugMug user to list albums.
uk: Псевдонім користувача SmugMug для списку альбомів.

en: Site Password:
uk: Пароль сайта:

en: Site-wide password for specified SmugMug nick/user.
uk: Пароль для входу на сайт за вказаним псевдонімом/користувачем SmugMug.

en: Album Password:
uk: Пароль альбому:

en: Password for SmugMug album.
uk: Пароль до альбому SmugMug.

en: New Album
uk: Новий альбом

en: Create new SmugMug album
uk: Створити альбом SmugMug.

[ctx: reload album list]
en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload album list
uk: Перезавантажити список альбомів

en: Destination
uk: Призначення

en: This is the location where SmugMug images will be downloaded.
uk: Це адреса, куди буде отримано зображення SmugMug.

en: Options
uk: Параметри

en: These are options that will be applied to images before upload.
uk: Це параметри, які буде застосовано до зображення перед вивантаженням.

en: Resize photos before uploading
uk: Змінити розмір фотографій перед вивантаженням

en: Maximum dimension:
uk: Максимальний розмір:

en: JPEG quality:
uk: Якість JPEG:

en: Import from SmugMug Web Service
uk: Імпортувати з вебслужби SmugMug

en: Start Download
uk: Почати отримання

en: Start download from SmugMug web service
uk: Почати отримання з вебслужби SmugMug

en: Export to SmugMug Web Service
uk: Експортувати до вебслужби SmugMug

en: Start Upload
uk: Почати вивантаження

en: Start upload to SmugMug web service
uk: Почати вивантаження до вебслужби SmugMug

en: Smug Import/Export
uk: Імпорт/Експорт Smug

en: A tool to import/export image collections from/to the SmugMug web service.
uk: Засіб для імпортування/експортування збірки з/до вебслужби SmugMug.

en: (c) 2005-2008, Vardhman Jain
    (c) 2008-2012, Gilles Caulier
    (c) 2008-2009, Luka Renko
uk: © Vardhman Jain, 2005–2008,
    © Gilles Caulier, 2008–2012,
    © Luka Renko, 2008–2009

en: Author and maintainer
uk: Автор та супровід

en: <qt>Enter the <b>email address</b> and <b>password</b> for your <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a> account</qt>
uk: <qt>Введіть <b>адресу електронної пошти</b> і <b>пароль</b> вашого облікового запису <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a></qt>

en: SmugMug Call Failed: %1
uk: Невдала спроба виклику SmugMug: %1

en: &lt;none&gt;
uk: &lt;немає&gt;

en: Smug Import
uk: Імпорт зі Smug

en: Smug Export
uk: Експорт до Smug

en: Cannot open file
uk: Не вдалося відкрити файл

en: Uploading Failed
uk: Невдала спроба вивантаження

en: Failed to upload photo to SmugMug.
    %1
    Do you want to continue?
uk: Спроба вивантаження фотографії до SmugMug завершилася невдало.
    %1
    Бажаєте продовжувати вивантаження?

en: Processing Failed
uk: Спроба обробки завершилася невдало

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
uk: Спроба зберегти фотографію була невдалою: %1
    Бажаєте продовжувати операцію?

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
uk: Спроба отримати фотографію була невдалою: %1
    Бажаєте продовжувати операцію?
