kirigami-addons - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Previous
az: Əvvəlki

en: Today
az: Bu gün

en: Next
az: Növbəti

en: Cancel
az: Ləğv edin

en: Accept
az: Qəbul edin
