kirigami-addons - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενη

en: Today
el: Σήμερα

en: Next
el: επόμενη

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Accept
el: Αποδοχή
