kirigami-addons - en to lt translation catalogue (56 entries)

en: Close
lt: Užverti

en: Zoom in
lt: Didinti

en: Zoom out
lt: Mažinti

en: Rotate left
lt: Pasukti kairėn

en: Rotate right
lt: Pasukti dešinėn

[ctx: @action:intoolbar]
en: Show caption
lt: Rodyti užrašą

[ctx: @action:intoolbar]
en: Hide caption
lt: Slėpti užrašą

en: Save as
lt: Įrašyti kaip

en: Previous image
lt: Ankstesnis paveikslas

en: Next image
lt: Kitas paveikslas

[ctx: @action:button]
en: Close
lt: Užverti

en: Download
lt: Atsisiųsti

[ctx: @title:dialog]
en: Success
lt: Pavyko

[ctx: @title:dialog]
en: Warning
lt: Įspėjimas

[ctx: @title:dialog]
en: Error
lt: Klaida

[ctx: @title:dialog]
en: Information
lt: Informacija

[ctx: @label:checkbox]
en: Do not show again
lt: Daugiau neberodyti

[ctx: @action:button]
en: Volume
lt: Garsumas

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: @action:button]
en: Select
lt: Pasirinkti

en: Day
lt: Diena

en: Month
lt: Mėnesis

en: Year
lt: Metai

[ctx: @action:button]
en: Go Previous
lt: Į ankstesnį

[ctx: @action:button]
en: Jump to today
lt: Eiti į šiandien

[ctx: @action:button]
en: Go Next
lt: Į kitą

en: About KDE
lt: Apie KDE

en: Be Free!
lt: Būkite laisvi!

en: KDE is a world-wide community of software engineers, artists, writers, translators and creators who are committed to Free Software development. KDE produces the Plasma desktop environment, hundreds of applications, and the many software libraries that support them.
    
    KDE is a cooperative enterprise: no single entity controls its direction or products. Instead, we work together to achieve the common goal of building the world's finest Free Software. Everyone is welcome to join and contribute to KDE, including you.
lt: KDE yra pasaulinio masto bendruomenė, kurią sudaro programinės įrangos inžinieriai, dailininkai, rašytojai, vertėjai bei kūrėjai, kurie yra pasišventę laisvosios programinės įrangos plėtojimui. KDE kuria Plasma darbalaukio aplinką, šimtus programų ir daugybę jas palaikančių bibliotekų.
    
    KDE yra bendradarbiavimo organizacija: jokia esybė nevaldo jos krypties ar produktų. Vietoj to, mes kartu dirbame, kad pasiektume bendrą tikslą – sukurtume geriausią pasaulyje laisvąją programinę įrangą. Visi, įskaitant ir jus, yra kviečiami prisijungti ir talkinti KDE.

en: Homepage
lt: Internetinė svetainė

en: Report bugs
lt: Praneškite apie klaidas

en: Software can always be improved, and the KDE team is ready to do so. However, you - the user - must tell us when something does not work as expected or could be done better.
    
    KDE has a bug tracking system. Use the button below to file a bug, or use the program's About page to report a bug specific to this application.
    
    If you have a suggestion for improvement then you are welcome to use the bug tracking system to register your wish. Make sure you use the severity called "Wishlist".
lt: Programinė įranga visada gali būti tobulinama ir KDE komanda yra pasiryžusi tai daryti. Vis dėlto, būtent jūs – naudotojas – privalote mums pranešti, kai kas nors neveikia taip, kaip turėtų arba, jei kas nors gali būti padaryta geriau.
    
    KDE turi klaidų sekimo sistemą. Naudokite žemiau esantį mygtuką, kad praneštumėte apie klaidą arba pasinaudokite programos „Apie“ puslapiu, kad praneštumėte apie konkrečios programos klaidą.
    
    Jei turite pasiūlymą kaip galima ką nors patobulinti, esate kviečiami naudotis klaidų sekimo sistema ir užregistruoti savo pasiūlymą. Įsitikinkite, kad naudosite svarbą, pavadinimu „Pageidavimas (angl. Wishlist)“.

en: Report a bug
lt: Pranešti apie klaidą

en: Join us
lt: Prisijunkite prie mūsų

en: You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the language teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!
lt: Norėdami būti KDE komandos dalimi, neprivalote būti programinės įrangos programuotoju. Galite prisijungti prie nacionalinių komandų, verčiančių programų sąsajas. Galite teikti grafinius paveikslus, apipavidalinimus, garsus bei patobulintą dokumentaciją. Spręskite patys!

en: Get Involved
lt: Įsitraukti

en: Developer Documentation
lt: Plėtotojo dokumentacija

en: Support us
lt: Paremkite mus

en: KDE software is and will always be available free of charge, however creating it is not free.
    
    To support development the KDE community has formed the KDE e.V., a non-profit organization legally founded in Germany. KDE e.V. represents the KDE community in legal and financial matters.
    
    KDE benefits from many kinds of contributions, including financial. We use the funds to reimburse members and others for expenses they incur when contributing. Further funds are used for legal support and organizing conferences and meetings.
    
    We would like to encourage you to support our efforts with a financial donation.
    
    Thank you very much in advance for your support.
lt: KDE programinė įranga yra ir visada bus nemokama, vis dėlto, jos plėtojimas nėra nemokamas.
    
    Norėdama palaikyti plėtojimą, KDE bendruomenė įkūrė „KDE e.V.“ – ne pelno organizaciją, kuri teisiškai įsteigta Vokietijoje. „KDE e.V.“ atstovauja KDE bendruomenę teisiniuose ir finansiniuose reikaluose.
    
    KDE praverčia įvairi parama, įskaitant ir finansinį palaikymą. Mes naudojame lėšas, kad apmokėtume dalyviams ir kitiems asmenims jų išlaidas, kurias jie patiria talkindami projektui. Kitos lėšos yra naudojamos teisiniam palaikymui ir konferencijų bei susitikimų organizavimui.

en: Donate
lt: Paaukoti

en: About %1
lt: Apie %1

en: Copyright
lt: Autorių teisės

en: License | Licenses
lt[0]: Licencija
lt[1]: Licencijos
lt[2]: Licencijos
lt[3]: Licencijos

en: Libraries in use
lt: Naudojamos bibliotekos

en: Authors
lt: Autoriai

en: Credits
lt: Padėkos

en: Translators
lt: Vertėjai

en: Visit %1's KDE Store page
lt: Apsilankyti KDE parduotuvės %1 puslapyje

en: Send an email to %1
lt: Siųsti el. laišką, adresu %1

[ctx: @action:button]
en: Color
lt: Spalva

[ctx: Accessible description]
en: Current color "%1"
lt: Dabartinė spalva „%1“

[ctx: Displayed in place of the date if the selected day is today]
en: Today
lt: Šiandien

[ctx: Date is not set]
en: Not set
lt: Nenustatyta

[ctx: @title:window]
en: Settings
lt: Nuostatos

[ctx: @title:window]
en: Settings — %1
lt: Nuostatos – %1

[ctx: @action:intoolbar]
en: Go back
lt: Grįžti
