kirigami-addons - en to lv translation catalogue (109 entries)

en: Close
lv: Aizvērt

en: Zoom in
lv: Tuvināt

en: Zoom out
lv: Tālināt

en: Rotate left
lv: Pagriezt pa kreisi

en: Rotate right
lv: Pagriezt pa labi

[ctx: @action:intoolbar]
en: Show caption
lv: Rādīt parakstu

[ctx: @action:intoolbar]
en: Hide caption
lv: Slēpt parakstu

en: Save as
lv: Saglabāt kā

en: Previous image
lv: Iepriekšējais attēls

en: Next image
lv: Nākamais attēls

[ctx: @action:button]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @action:button]
en: Go Back
lv: Atgriezties

en: Download
lv: Lejupielādēt

[ctx: @title:dialog]
en: Success
lv: Izdevās

[ctx: @title:dialog]
en: Warning
lv: Brīdinājums

[ctx: @title:dialog]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: @title:dialog]
en: Information
lv: Informācija

[ctx: @label:checkbox]
en: Do not show again
lv: Vairs nerādīt

[ctx: @action:button]
en: Volume
lv: Skaļums

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @action:button]
en: Select
lv: Atlasīt

en: Day
lv: Diena

en: Month
lv: Mēnesis

en: Year
lv: Gads

[ctx: @action:button]
en: Go Previous
lv: Iet uz iepriekšējo

[ctx: @action:button]
en: Jump to today
lv: Iet uz šodienu

[ctx: @action:button]
en: Go Next
lv: Iet uz nākamo

en: Hours
lv: Stundas

en: Minutes
lv: Minūtes

[ctx: @info]
en: Collection of libraries created by the KDE Community to extend Qt.
lv: KDE kopienas izveidotas bibliotēkas „Qt“ paplašināšanai.

[ctx: @info]
en: Cross-platform application development framework.
lv: Vairāku platformu programmu izstrādes satvars.

en: Using %1 and built against %2
lv: Izmanto „%1“ un ir būvēts pret „%2“

[ctx: @info]
en: Underlying platform.
lv: Pamata platforma.

en: About KDE
lv: Par KDE

en: Be Free!
lv: Baudi brīvību!

en: KDE is a world-wide community of software engineers, artists, writers, translators and creators who are committed to Free Software development. KDE produces the Plasma desktop environment, hundreds of applications, and the many software libraries that support them.
    
    KDE is a cooperative enterprise: no single entity controls its direction or products. Instead, we work together to achieve the common goal of building the world's finest Free Software. Everyone is welcome to join and contribute to KDE, including you.
lv: KDE ir starptautiska programmētāju, mākslinieku, rakstnieku un tulkotāju kopiena, kuri ir vienojušies brīvās programmatūras izstrādē. KDE izstrādā „Plasma“ darba vidi, simtiem programmu un daudzas programmatūras bibliotēkas, kas tām visām ir pamatā.
    
    KDE ir uz sadarbību vērsts projekts: to vai tā kopējo virzienu nekontrolē kāda viena atsevišķa vienība. Tā vietā mēs strādājam visi kopā ar mērķi izveidot pasaulē labāko brīvo programmatūru. Aicinām ikkatru mums pievienoties no piedalīties KDE veidošanā — arī Tevi!

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Report bugs
lv: Ziņo par kļūdām

en: Software can always be improved, and the KDE team is ready to do so. However, you - the user - must tell us when something does not work as expected or could be done better.
    
    KDE has a bug tracking system. Use the button below to file a bug, or use the program's About page to report a bug specific to this application.
    
    If you have a suggestion for improvement then you are welcome to use the bug tracking system to register your wish. Make sure you use the severity called "Wishlist".
lv: Programmatūru vienmēr iespējams uzlabot, ko KDE komanda ir gatava darīt. Tomēr mēs vēlamies arī no Tevis, lietotāj, dzirdēt, kas nedarbojas tā, kā to vēlies, vai kas varētu darboties labāk.
    
    KDE eksistē kļūdu izsekošanas sistēma. Spied uz zemāk esošās pogas, lai iesniegtu ziņojumu par kļūdu, vai izmanto programmas „Par“ lapu, lai ziņotu par konkrētās programmas kļūdu.
    
    Tāpat arī aicinām izmantot kļūdu izsekošanas sistēmu, ja Tev ir kāds ieteikums par uzlabojumiem, tomēr tādā gadījumā neaizmirsti norādīt, ka tas ir lūgums („Wishlist“).

en: Report a bug
lv: Ziņot par kļūdu

en: Join us
lv: Pievienojies mums

en: You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the language teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!
lv: Lai būtu daļa no KDE komandas, Tev nav obligāti jābūt programmētājam. Vari pievienoties valodu komandām, kuru dalībnieki tulko programmu saskarni. Vai arī vari zīmēt attēlus, veidot tēmas, skaņas vai pilnveidot dokumentāciju. Lēmums ir Tavās rokās!

en: Get Involved
lv: Iesaisties

en: Developer Documentation
lv: Dokumentācija izstrādātājiem

en: Support us
lv: Atbalsti mūs

en: KDE software is and will always be available free of charge, however creating it is not free.
    
    To support development the KDE community has formed the KDE e.V., a non-profit organization legally founded in Germany. KDE e.V. represents the KDE community in legal and financial matters.
    
    KDE benefits from many kinds of contributions, including financial. We use the funds to reimburse members and others for expenses they incur when contributing. Further funds are used for legal support and organizing conferences and meetings.
    
    We would like to encourage you to support our efforts with a financial donation.
    
    Thank you very much in advance for your support.
lv: KDE programmatūra ir un vienmēr būs pieejama bez maksas, tomēr tās izveide nepaliek bez izdevumiem.
    
    Lai atbalstītu KDE kopienas darbu, esam Vācijā reģistrējuši bezpeļņas organizācija „KDE e.V.“, kas pārstāv KDE kopienu juridiskos un finanšu jautājumos.
    
    KDE gūst labumu no dažādas palīdzības — tostarp arī finansiālas. Ziedotos līdzekļus izmantojam, lai kompensētu dalībnieku darbu un segtu citus izdevumus, kas rodas, sniedzot projektam atbalstu. Tāpat līdzekļi tiek izmantoti juridiskam atbalstam un konferenču un sapulču organizēšanai.
    
    Mēs mudināt arī Tevi atbalstīt mūsu pieliktās pūles ar finansiālu ziedojumu.
    
    Jau iepriekš sirsnīgi pateicamies par atbalstu!

en: Donate
lv: Ziedot

en: About %1
lv: Par „%1“

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Description
lv: Apraksts

en: License | Licenses
lv[0]: Licence
lv[1]: Licences
lv[2]: Licences

en: Report a Bug
lv: Ziņot par kļūdu

en: Libraries in use
lv: Izmantotās bibliotēkas

[ctx: @action:button]
en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

[ctx: @info]
en: System information copied to clipboard.
lv: Sistēmas informācija ir nokopēta starpliktuvē.

en: Authors
lv: Autori

en: Credits
lv: Veidotāji

en: Translators
lv: Tulkotāji

en: Visit %1's KDE Store page
lv: Apmeklēt „%1“ KDE veikala lapu

en: Send an email to %1
lv: Sūtīt e-pasta vēstuli „%1“

[ctx: @action:button]
en: Color
lv: Krāsa

[ctx: Accessible description]
en: Current color "%1"
lv: Pašreizēja krāsa „%1“

[ctx: Displayed in place of the date if the selected day is today]
en: Today
lv: Šodiena

[ctx: Date is not set]
en: Not set
lv: Nav iestatīts

[ctx: @title:window]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @title:window]
en: Settings — %1
lv: Iestatījumi — %1

[ctx: @action:intoolbar]
en: Go back
lv: Iet atpakaļ

[ctx: @title]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @title:group]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable automatic spell checking
lv: Ieslēgt automātisko pareizrakstības pārbaudi

[ctx: @label:checkbox]
en: Ignore uppercase words
lv: Ignorēt ar lielajiem burtiem rakstītus vārdus

[ctx: @label:checkbox]
en: Ignore hyphenated words
lv: Ignorēt vārdus, kas satur defisi

[ctx: @label:checkbox]
en: Detect language automatically
lv: Automātiski noteikt valodu

[ctx: @label:listbox]
en: Selected default language:
lv: Izvēlētā noklusējuma valoda:

[ctx: No selected language]
en: None
lv: Neviena

[ctx: @label:listbox]
en: Additional Spell Checking Languages
lv: Papildu pareizrakstības pārbaudes valodas

en: %1 will provide spell checking and suggestions for the languages listed here when autodetection is enabled.
lv: %1 nodrošinās pareizrakstības pārbaudi un ieteikumus sarakstā norādītajām valodām, ja ir ieslēgta valodu automātiska noteikšana.

[ctx: @action:button]
en: Open Personal Dictionary
lv: Atvērt personīgo vārdnīcu

[ctx: @title:window]
en: Spell checking languages
lv: Pareizrakstības pārbaudes valodas

en: Default Language
lv: Noklusējuma valoda

[ctx: @title:window]
en: Spell checking dictionary
lv: Pareizrakstības pārbaudes vārdnīca

[ctx: Placeholder message]
en: Add a new word to your personal dictionary…
lv: Pievienot jaunu vārdu personīgajai vārdnīcai…

[ctx: @action:button]
en: Add Word
lv: Pievienot vārdu

[ctx: @action:button]
en: Delete word
lv: Dzēst vārdu

[ctx: @action:button]
en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

[ctx: @action:button]
en: Spell Checking
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Open Command Bar
lv: Atvērt komandu joslu

[ctx: @title:dialog]
en: Reserved Shortcut
lv: Rezervēta saīsne

[ctx: @info]
en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
lv: „F12“ taustiņš „Windows“ operētājsistēmā ir rezervēts, tāpēc to nevar izmantot kā globālo saīsni.
    Izvēlieties kādu citu.

[ctx: @title:dialog This happen when a global shortcut is already defined with the same shortcut]
en: Global Shortcut Shadowing
lv: Globālo saīšņu ēnošana

[ctx: @info]
en: The '%1' key combination is shadowed by following global actions:
lv: „%1“ taustiņu kombināciju ēno šādas globālās darbības:

[ctx: @info]
en: Action '%1' in context '%2'
lv: Darbība „%1“, kas notiek „%2“ kontekstā

[ctx: @info]
en: The '%1' key combination shadows following global actions:
lv: „%1“ taustiņu kombinācija ēno šādas globālās darbības:

[ctx: @title:dialog]
en: Conflict with Standard Application Shortcut
lv: Konflikts ar programmu standarta saīsni

[ctx: @info]
en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
lv: Taustiņu kombināciju „%1“ citas programmas bieži izmanto kā standarta kombināciju darbībai „%2“.
    Vai tiešām vēlaties to izmantot arī kā globālu saīsni?

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
lv: Ievade

[ctx: No shortcut defined]
en: None
lv: Nav

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+A: hold the Ctrl key and press A.
lv: Klikšķiniet uz pogas, pēc tam ierakstiet saīsni tā, kā to spiestu programmā.
    Piemēram, lai ievadītu saīsni „Ctrl+A“, nospiežot un pieturot nospiestu „Ctrl“ taustiņu, nospiediet „A“.

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear Key Sequence
lv: Notīrīt taustiņu virkni

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel Key Sequence Recording
lv: Atcelt taustiņu virknes ierakstīšanu

[ctx: @info:placeholder]
en: No results found
lv: Nekas nav atrasts

[ctx: @title:window]
en: Shortcuts
lv: Saīsnes

[ctx: @label:textbox]
en: Filter…
lv: Filtrēt…

[ctx: @title:window]
en: Shortcut: %1
lv: Saīsne: „%1“

[ctx: @label]
en: Shortcut:
lv: Saīsne:

[ctx: @label]
en: Alternative:
lv: Alternatīva:

[ctx: Placeholder message]
en: No shortcuts found
lv: Saīsnes nav atrastas

[ctx: @title:window]
en: About %1
lv: Par „%1“

[ctx: @title:window]
en: About KDE
lv: Par KDE
