kirigami-addons - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Today
sk: Dnes

en: Next
sk: Nasledujúci

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Accept
sk: Prijať
