kiriki - en to eo translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
eo: Ludantoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
eo: Ĉu homa?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
eo: Nombro da ludantoj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
eo: Prokrasto inter la komputilaj agoj (msek):

en: Changes will be applied on next game.
eo: La ŝanĝoj aplikaĝos de la sekva ludo.

[ctx: default name of first player]
en: Albert
eo: Alberto

[ctx: default name of second player]
en: Janet
eo: Johaneta

[ctx: default name of third player]
en: James
eo: Ĵakvo

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
eo: Tomaso

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
eo: Margareta

en: &Roll
eo: Ĵe&ti

en: Roll %1 of 3
eo: Ĵeto %1 el 3

en: 1s
eo: 1-oj

en: 2s
eo: 2-oj

en: 3s
eo: 3-oj

en: 4s
eo: 4-oj

en: 5s
eo: 5-oj

en: 6s
eo: 6-oj

en: Bonus if > 62
eo: Bonuso se > 62

en: Upper total
eo: Supera tuto

en: 3 of a Kind
eo: Triopo

en: 4 of a Kind
eo: Kvaropo

en: Full House
eo: Plena domo

en: Small Straight
eo: Malgranda sinsekvo

en: Large Straight
eo: Granda sinsekvo

en: Chance
eo: Ŝanco

en: Lower Total
eo: Suba tuto

en: Grand Total
eo: Plena tuto
