kiriki - en to et translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
et: Mängijad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
et: inimene?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
et: Mängijate arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
et: Arvuti käikude intervall (msek):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
et: Fondi suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
et: Rea kõrgus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
et: Demomängu näitamine käivitamisel

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
et: Demo käivitamine lõpetab aktiivse mängu. Kogu saavutatud edu läheb kaotsi. Kas kindlasti jätkata?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
et: Demo. Vajuta "Uus" uue mängu käivitamiseks.

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
et: Vihje palumine välistab aktiivse mängu jõudmise edetabelisse.

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
et[0]: Veereta esiletõstetud täringut.
et[1]: Veereta esiletõstetud täringuid.

en: Changes will be applied on next game.
et: Muudatused rakendatakse järgmises mängus.

en: Roll %1 of 3
et: Heide %1 / 3

en: A Yahtzee dice game by KDE
et: KDE Yahtzee täringumäng

en: © 2005-2007 Albert Astals Cid
et: © 2005-2007: Albert Astals Cid
