kiriki - en to eu translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
eu: Jokalariak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
eu: gizakia?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
eu: Jokalari kopurua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
eu: Ordenagailuaren mugimenduen arteko atzerapena (mseg):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
eu: Letra-neurria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
eu: Errenkadaren altuera:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
eu: Erakutsi erakustaldi-jokoa abiatzean

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
eu: Erakustaldia abiatzean uneko jokoa amaituko da. Aurrerapen guztia galduko da. Jarraitu nahi duzu?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
eu: Erakustaldia. Sakatu "Berria" joko berria hasteko.

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
eu: Aholkua eskatzeak, joko hau, puntuazio handiko zerrendan sartzetik baztertuko du.

en: Confirm Hint Request
eu: Berretsi Aholku eskea

en: Give Hint Anyway
eu: Dena dela, eman aholkua

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
eu[0]: Jaurti nabarmendutako dadoa.
eu[1]: Jaurti nabarmendutako dadoak.

en: Changes will be applied on next game.
eu: Aldaketak hurrengo jokoan ezarriko dira.

en: &Roll
eu: Jau&rti

en: Roll %1 of 3
eu: Jaurtik 3tik %1

en: A Yahtzee dice game by KDE
eu: KDEk egindako Yahtzee dado-joko bat

en: Bonus if > 62
eu: Saria baldin eta > 62

en: Upper total
eu: Gaineko guztizkoa

en: 3 of a Kind
eu: Mota bereko 3

en: 4 of a Kind
eu: Mota bereko 4

en: Full House
eu: Etxe betea (Full)

en: Small Straight
eu: Jarraitu txikia

en: Large Straight
eu: Jarraitu handia

en: Chance
eu: Zoria

en: Lower Total
eu: Azpiko guztizkoa

en: Grand Total
eu: Azken guztizkoa
