kiriki - en to gl translation catalogue (32 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
gl: Xogadores

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
gl: humano?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
gl: Número de xogadores:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
gl: Atraso entre os movementos do computador (ms):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
gl: Tamaño do tipo de letra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
gl: Altura da fila:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
gl: Mostrar unha partida de demostración no inicio

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
gl: Iniciar a demostración remata coa partida en xogo. Pérdese todo o progreso feito. Quere continuar?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
gl: Demostración. Prema «Nova» para iniciar unha partida nova.

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
gl: Pedir axuda descualifica esta partida e non entra na lista de mellores puntuacións.

en: Confirm Hint Request
gl: Confirmar a petición de axuda

en: Give Hint Anyway
gl: Dar a pista de calquera maneira

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
gl[0]: Tirar o dado realzado
gl[1]: Tirar os dados realzados.

en: Changes will be applied on next game.
gl: Os cambios aplicaranse na seguinte partida.

[ctx: default name of first player]
en: Albert
gl: Alberte

[ctx: default name of second player]
en: Janet
gl: María

[ctx: default name of third player]
en: James
gl: Iago

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
gl: Tomé

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
gl: Fiz

en: &Roll
gl: &Tirar

en: Roll %1 of 3
gl: %1 tiro(s) de 3

en: A Yahtzee dice game by KDE
gl: Un xogo de dados estilo Yahtzee por KDE

en: Bonus if > 62
gl: Bonificación se > 62

en: Upper total
gl: Total superior

en: 3 of a Kind
gl: 3 do mesmo Tipo

en: 4 of a Kind
gl: 4 do mesmo Tipo

en: Full House
gl: Casa chea

en: Small Straight
gl: Secuencia pequena

en: Large Straight
gl: Secuencia longa

en: Chance
gl: Oportunidade

en: Lower Total
gl: Total inferior

en: Grand Total
gl: Suma total
