KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (38 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
hu: Játékosok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
hu: Személy?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
hu: A játékosok száma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
hu: Késleltetési idő a gép lépései között (ezredmásodperc):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
hu: Betűméret:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
hu: Sormagasság:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
hu: Bemutatójáték megjelenítése induláskor

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
hu: A bemutató indítása befejezi a jelenlegi játékot. Minden haladás elvész. Szeretné folytatni?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
hu: Bemutatás. Nyomja meg az „Új” gombot új játék kezdéséhez.

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
hu: A segítségkérés kizárja a jelenlegi játékot a legmagasabb pontok listájára kerülésből.

en: Confirm Hint Request
hu: Segítségkérés megerősítése

en: Give Hint Anyway
hu: Segítségkérés mindenképp

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
hu[0]: Dobás a kiemelt kockával.
hu[1]: Dobás a kiemelt kockákkal.

en: Changes will be applied on next game.
hu: A változások a következő játéktól érvényesek.

[ctx: default name of second player]
en: Janet
hu: Zsanett

[ctx: default name of third player]
en: James
hu: József

[ctx: default name of fourth player]
en: Sandra
hu: Szandra

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
hu: Tamás

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
hu: Margit

en: &Roll
hu: &Dobás

en: Roll %1 of 3
hu: 3/%1. dobás

en: © 2005-2007 Albert Astals Cid
hu: (c) Albert Astals Cid, 2005-2007.

en: 1s
hu: Egyesek

en: 2s
hu: Kettesek

en: 3s
hu: Hármasok

en: 4s
hu: Négyesek

en: 5s
hu: Ötösök

en: 6s
hu: Hatosok

en: Bonus if > 62
hu: 62 fölötti bónusz

en: Upper total
hu: Felső pontszám

en: 3 of a Kind
hu: 3 egyforma

en: 4 of a Kind
hu: 4 egyforma

en: Full House
hu: Full

en: Small Straight
hu: Négyes sor

en: Large Straight
hu: Ötös sor

en: Chance
hu: Nulla

en: Lower Total
hu: Alsó pontszám

en: Grand Total
hu: Összesített pontszám
