kiriki - en to ia translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
ia: Jocatores

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
ia: Numero de jocatores:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
ia: Dimension de Font:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
ia: Altessa de Rango:

[ctx: @action:button]
en: &Roll
ia: &Rola

en: Roll %1 of 3
ia: Rola %1 de 3

en: © 2005-2007 Albert Astals Cid
ia: © 2005-2007 Albert  Astals Cid

en: Albert Astals Cid
ia: Albert  Astals Cid

[ctx: @title:row]
en: Chance
ia: Occasion
