kiriki - en to ka translation catalogue (39 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
ka: მოთამაშეები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
ka: ადამიანი?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
ka: მოთამაშეების რაოდენობა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
ka: დაყოვნება კომპიუტერის ცვლებს შორის (მწმ):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
ka: ფონტის ზომა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
ka: მწკრივის სიმაღლე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
ka: გაშვებისას სადემონსტრაციო თამაშის ჩვენება

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
ka: დემოს გაშვება მიმდინარე თამაშს დაასრულებს. ნებისმიერი რამ, რაც გააკეთეთ, დაიკარგება. გნებავთ, გააგრძელოთ?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
ka: დემონსტრაცია. ახალი თამაშის დასაწყებად დააწექით ღილაკს "ახალი".

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
ka: მინიშნების მოთხოვნა უმაღლესი ქულების სიიდან დისკვალიფიკაციას გიკეთებთ.

[ctx: @title:window]
en: Confirm Hint Request
ka: მინიშნების მოთხოვნის დადასტურება

[ctx: æction:button]
en: Give Hint Anyway
ka: მინიშნების მაინც მიცემა

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
ka[0]: მონიშნული კამათლის გაგორება.
ka[1]: მონიშნული კამათლის გაგორება.

en: Changes will be applied on next game.
ka: ცვლილებები შემდეგ თამაშზე გადატარდება.

[ctx: default name of first player]
en: Albert
ka: ალბერტი

[ctx: default name of second player]
en: Janet
ka: ჟანეტი

[ctx: default name of third player]
en: James
ka: ჯეიმსი

[ctx: default name of fourth player]
en: Sandra
ka: სანდრა

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
ka: თომასი

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
ka: მარგარეტი

[ctx: @action:button]
en: &Roll
ka: &გაგორება

en: Roll %1 of 3
ka: გაგორება %1-ი 3-დან

en: A Yahtzee dice game by KDE
ka: კუბის გაგორების თამაში KDE-სგან

[ctx: @title:row]
en: 1s
ka: 1წმ

[ctx: @title:row]
en: 2s
ka: 2წმ

[ctx: @title:row]
en: 3s
ka: 3წმ

[ctx: @title:row]
en: 4s
ka: 4წმ

[ctx: @title:row]
en: 5s
ka: 5წმ

[ctx: @title:row]
en: 6s
ka: 6წმ

[ctx: @title:row]
en: Bonus if > 62
ka: ბონუსი, თუ > 62

[ctx: @title:row]
en: Upper total
ka: ზედა ჯამი

[ctx: @title:row]
en: 3 of a Kind
ka: 3 ტიპიდან

[ctx: @title:row]
en: 4 of a Kind
ka: 4 ტიპიდან

[ctx: @title:row]
en: Full House
ka: ფულ-ჰაუსი

[ctx: @title:row]
en: Small Straight
ka: პატარა სტრეიტი

[ctx: @title:row]
en: Large Straight
ka: დიდი სტრეიტი

[ctx: @title:row]
en: Chance
ka: შანსი

[ctx: @title:row]
en: Lower Total
ka: დაბალი ჯამი

[ctx: @title:row]
en: Grand Total
ka: გრანდ-ჯამი
