kiriki - en to km translation catalogue (38 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
km: អ្នក​លេង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
km: មនុស្ស ?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
km: ចំនួន​អ្នក​លេង ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_2)
en: 3.
km: ៣.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: 2.
km: ២.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: 1.
km: ១.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_2_2)
en: 4.
km: ៤.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_3)
en: 5.
km: ៥.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_3_2)
en: 6.
km: ៦.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
km: ពន្យារ​រវាង​កា​រ​ផ្លាស់ទី​របស់​កុំព្យូទ័រ (មិល្លី​វិនាទី) ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
km: ទំហំ​ពុម្ពអក្សរ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
km: បង្ហាញ​ល្បែង​បង្ហាញ​សាក​ល្បង​នៅ​ពេល​ចាប់​ផ្ដើម

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
km: ការ​ចាប់​ផ្ដើម​ការ​បង្ហាញ​សាក​ល្បង​នឹង​បញ្ចប់​ល្បែង​បច្ចុប្បន្ន ។ វឌ្ឍនភាព​នីមួយ​ៗ​នឹង​ត្រូវ​បាត់​បង់ ។ តើ​អ្នក​ចង់​បន្ត​ទេ ?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
km: ការ​បង្ហាញ​សាក​ល្បង ។ ចុច​ "ថ្មី​" ដើម្បី​ចាប់​ផ្ដើម​ល្បែង​ថ្មី ។

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
km: ការ​សួរ​រក​ជំនួយ​នឹង​រារាំង​ល្បែង​បច្ចុប្បន្ន​មិន​ឲ្យ​ចូល​ទៅ​ក្នុង​បញ្ជី​ពិន្ទុ​ខ្ពស់​បាន ។

en: Confirm Hint Request
km: បញ្ជាក់​ការ​ស្នើ​សុំ​ជំនួយ

en: Give Hint Anyway
km: ផ្ដល់​ជំនួយ​

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
km[0]: ក្រឡុក​​គ្រាប់​ឡុក​ឡាក់​ដែល​បាន​បន្លិច ។

en: Changes will be applied on next game.
km: ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​នឹង​ត្រូវ​បាន​អនុវត្ត​នៅ​លើ​ល្បែង​បន្ទាប់ ។

en: &Roll
km: ក្រឡុក

en: Roll %1 of 3
km: ក្រឡុក %1 នៃ ៣

en: © 2005-2007 Albert Astals Cid
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២​០​០​៥-២​០​​០​៧ ដោយ Albert Astals Cid

en: 1s
km: ១ វិ.

en: 2s
km: ២ វិ.

en: 3s
km: ៣ វិ.

en: 4s
km: ៤ វិ.

en: 5s
km: ៥ វិ.

en: 6s
km: ៦ វិ.

en: Bonus if > 62
km: ពិន្ទុ​បន្ថែម ប្រសិន​បើ > ៦​២

en: Upper total
km: សរុប​ទាំង​មូល

en: 3 of a Kind
km: ៣​ ដូចគ្នា

en: 4 of a Kind
km: ៤ ដូច​គ្នា

en: Full House
km: ផ្ទះ​ពេញ

en: Small Straight
km: តូច​ត្រង់

en: Large Straight
km: ធំ​ត្រង់

en: Chance
km: ឱកាស

en: Lower Total
km: សរុប​រង

en: Grand Total
km: សរុប​រួម
