kiriki - en to lt translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
lt: Žaidėjai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
lt: žmogus?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
lt: Žaidėjų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
lt: Užlaikymas tarp kompiuterio ėjimų (msek.):

[ctx: default name of first player]
en: Albert
lt: Albertas

[ctx: default name of second player]
en: Janet
lt: Žanet

[ctx: default name of third player]
en: James
lt: Džeimsas

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
lt: Tomas

en: Roll %1 of 3
lt: %1 ridenimas iš 3
