kiriki - en to lv translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
lv: Spēlētāji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
lv: cilvēks?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
lv: Spēlētāju skaits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
lv: Gaidīt starp datora gājieniem (milisek.):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
lv: Fonta izmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
lv: Palaižot rādīt paraugspēli

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
lv: Palaižot demo, pašreizējā spēle tiks apturēta. Jebkāds progress tiks zaudēts. Vai vēlies turpināt?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
lv: Demonstrācija. Nospied "Jauna", lai sāktu jaunu spēli.

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
lv: Jautājot pēc ieteikuma, pašreizējā spēle tiks diskvalificēta no iekļūšanas labāko rezultātu sarakstā.

en: Confirm Hint Request
lv: Apstiprināt ieteikuma pieprasījumu

en: Give Hint Anyway
lv: Tomēr parādīt ieteikumu

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
lv[0]: Mest izcelto kauliņu.
lv[1]: Mest izceltos kauliņus.
lv[2]: Mest izceltos kauliņus.

en: Changes will be applied on next game.
lv: Izmaiņas būs pieejamas nākamajā spēlē.

[ctx: default name of first player]
en: Albert
lv: Ādolfs

[ctx: default name of second player]
en: Janet
lv: Vaira

[ctx: default name of third player]
en: James
lv: Maigonis

[ctx: default name of fourth player]
en: Sandra
lv: Skaidrīte

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
lv: Antūns

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
lv: Teofīla

en: &Roll
lv: &Mest

en: Roll %1 of 3
lv: %1. metiens no 3

en: 1s
lv: 1sek

en: 2s
lv: 2sek

en: 3s
lv: 3sek

en: 4s
lv: 4sek

en: 5s
lv: 5sek

en: 6s
lv: 6sek

en: Bonus if > 62
lv: Bonuss, ja > 62

en: 3 of a Kind
lv: trīs vienādi

en: 4 of a Kind
lv: četri vienādi

en: Chance
lv: Iespēja
