kiriki - en to nl translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
nl: Spelers

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
nl: persoon?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
nl: Aantal spelers:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
nl: Vertraging tussen zet van computer (msec):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
nl: Tekengrootte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
nl: Rijhoogte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
nl: Demonstratiespel tonen bij het starten

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
nl: Een demo starten zal het huidige spel beëindigen. Elke voortgang zal verloren gaan. Wilt u doorgaan?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
nl: Demonstratie. Druk op "Nieuw" om een nieuw spel te starten.

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
nl: Vragen om een hint zal het huidige spel diskwalificeren om in de lijst met hoogste scores te worden opgenomen.

en: Confirm Hint Request
nl: Verzoek om hint bevestigen

en: Give Hint Anyway
nl: Toch een hint geven

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
nl[0]: Geaccentueerde dobbelsteen laten rollen.
nl[1]: Geaccentueerde dobbelstenen laten rollen.

en: Changes will be applied on next game.
nl: De wijzigingen zullen in het volgende spel worden toegepast.

[ctx: default name of second player]
en: Janet
nl: Karen

[ctx: default name of third player]
en: James
nl: Hugo

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
nl: Magreet

en: &Roll
nl: &Gooien

en: Roll %1 of 3
nl: Gooi %1 van 3

en: A Yahtzee dice game by KDE
nl: Een Yahtzee dobbelspel door KDE

en: Bonus if > 62
nl: Bonus wanneer meer dan 62

en: Upper total
nl: Bovenste totaal

en: 3 of a Kind
nl: 3 of a kind

en: 4 of a Kind
nl: 4 of a kind

en: Small Straight
nl: Kleine straat

en: Large Straight
nl: Grote straat

en: Lower Total
nl: Onderste totaal

en: Grand Total
nl: Eindtotaal
