kiriki - en to pl translation catalogue (39 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
pl: Gracze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
pl: człowiek?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
pl: Liczba graczy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
pl: Odstęp między ruchami komputera (msek):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
pl: Rozmiar czcionki:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
pl: Wysokość wiersza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
pl: Pokaż grę demonstracyjną na starcie

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
pl: Uruchomienie tego dema zakończy bieżącą grę. Jakikolwiek postęp zostanie utracony. Czy chcesz kontynuować?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
pl: Demonstracja. Naciśnij "Nowa", aby rozpocząć nową grę.

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
pl: Pytanie o podpowiedź zdyskwalifikuje bieżącą grę z listy wysokich punktacji.

en: Confirm Hint Request
pl: Potwierdź żądanie podpowiedzi

en: Give Hint Anyway
pl: Mimo to daj podpowiedź

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
pl[0]: Rzuć podświetloną kostką.
pl[1]: Rzuć podświetlonymi kostkami.
pl[2]: Rzuć podświetlonymi kostkami.

en: Changes will be applied on next game.
pl: Zmiany będą zatwierdzone w następnej grze.

[ctx: default name of first player]
en: Albert
pl: Jakub

[ctx: default name of second player]
en: Janet
pl: Aleksandra

[ctx: default name of third player]
en: James
pl: Mateusz

[ctx: default name of fourth player]
en: Sandra
pl: Zuzanna

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
pl: Bartek

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
pl: Gabriela

en: &Roll
pl: &Rzut

en: Roll %1 of 3
pl: Rzut %1 z 3

en: A Yahtzee dice game by KDE
pl: Gra w kości podobna do Yahtzee w ramach KDE

en: 1s
pl: 1 s

en: 2s
pl: 2 s

en: 3s
pl: 3 s

en: 4s
pl: 4 s

en: 5s
pl: 5 s

en: 6s
pl: 6 s

en: Bonus if > 62
pl: Bonus, jeżeli > 62

en: Upper total
pl: Suma ogólna

en: 3 of a Kind
pl: Trójka

en: 4 of a Kind
pl: Kareta

en: Full House
pl: Full

en: Small Straight
pl: Mały strit

en: Large Straight
pl: Duży strit

en: Chance
pl: Szansa

en: Lower Total
pl: Niższa suma ogólna

en: Grand Total
pl: Wyższa suma ogólna
