kiriki - en to ro translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
ro: Jucători

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
ro: om?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
ro: Număr de jucători:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
ro: Intervalul între mutările calculatorului (msec):

en: Changes will be applied on next game.
ro: Modificările vor fi aplicate la următorul joc.

[ctx: default name of first player]
en: Albert
ro: Mihai

[ctx: default name of second player]
en: Janet
ro: Cristina

[ctx: default name of third player]
en: James
ro: Ion

[ctx: default name of fourth player]
en: Sandra
ro: Sanda

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
ro: Andrei

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
ro: Margareta

en: Roll %1 of 3
ro: Aruncarea %1 din 3
