kiriki - en to sa translation catalogue (49 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
sa: क्रीडकाः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
sa: मानव?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
sa: क्रीडकानां संख्या :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_2)
en: 3.
sa: ३.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: 2.
sa: २.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: 1.
sa: १.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_2_2)
en: 4.
sa: ४.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_3)
en: 5.
sa: ५.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_3_2)
en: 6.
sa: ६.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
sa: सङ्गणकानां चालनस्य मध्ये विलम्बः (msec):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
sa: फ़ॉन्टस्य आकारः :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
sa: पङ्क्तिः ऊर्ध्वता :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
sa: प्रारम्भे प्रदर्शनक्रीडां दर्शयतु

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
sa: प्रदर्शनं आरभ्य वर्तमानक्रीडा समाप्तं भविष्यति। यत्किमपि प्रगतिः नष्टा भविष्यति। किं त्वं निरन्तरं कर्तुम् इच्छसि ?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
sa: प्रदर्शनम् । नूतनं क्रीडां आरभ्य "New" नुदन्तु ।

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
sa: संकेतं याचयित्वा वर्तमानक्रीडा उच्चाङ्कसूचौ प्रवेशात् अयोग्यतां प्राप्स्यति ।

[ctx: @title:window]
en: Confirm Hint Request
sa: संकेत अनुरोधस्य पुष्टिः कुर्वन्तु

[ctx: æction:button]
en: Give Hint Anyway
sa: तथापि संकेतं ददातु

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
sa[0]: रोल हाइलाइट् मृतः।
sa[1]: हाइलाइट् कृत्वा पासान् रोल कुर्वन्तु।

en: Changes will be applied on next game.
sa: अग्रिमे क्रीडने परिवर्तनं प्रयुक्तं भविष्यति।

[ctx: default name of first player]
en: Albert
sa: अल्बर्ट

[ctx: default name of second player]
en: Janet
sa: जेनेट्

[ctx: default name of third player]
en: James
sa: जेम्स्

[ctx: default name of fourth player]
en: Sandra
sa: सान्द्रा

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
sa: थोमस

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
sa: मार्गरेट्

[ctx: @action:button]
en: &Roll
sa: &लुण्ठन

en: Roll %1 of 3
sa: 3 मध्ये %1 रोल कुर्वन्तु

en: Kiriki
sa: ग्रीसदेशः

en: A Yahtzee dice game by KDE
sa: KDE द्वारा एकः Yahtzee पासा क्रीडा

en: © 2005-2007 Albert Astals Cid
sa: © 2005-2007 अल्बर्ट एस्टल्स सिड

en: Albert Astals Cid
sa: अल्बर्ट एस्टल्स सिड

[ctx: @title:row]
en: 1s
sa: १स

[ctx: @title:row]
en: 2s
sa: २स

[ctx: @title:row]
en: 3s
sa: ३ स

[ctx: @title:row]
en: 4s
sa: ४स

[ctx: @title:row]
en: 5s
sa: ५स

[ctx: @title:row]
en: 6s
sa: ६स

[ctx: @title:row]
en: Bonus if > 62
sa: बोनस यदि > 62

[ctx: @title:row]
en: Upper total
sa: उच्च कुल

[ctx: @title:row]
en: 3 of a Kind
sa: ३ एकप्रकारस्य

[ctx: @title:row]
en: 4 of a Kind
sa: ४ एकप्रकारस्य

[ctx: @title:row]
en: Full House
sa: पूर्ण सदन

[ctx: @title:row]
en: Small Straight
sa: लघु सीधा

[ctx: @title:row]
en: Large Straight
sa: बृहत् सीधा

[ctx: @title:row]
en: Kiriki
sa: ग्रीसदेशः

[ctx: @title:row]
en: Chance
sa: अवसर

[ctx: @title:row]
en: Lower Total
sa: निम्न कुल

[ctx: @title:row]
en: Grand Total
sa: भव्य कुल
