kiriki - en to sk translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
sk: Hráči

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
sk: človek?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
sk: Počet hráčov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
sk: Oneskorenie medzi ťahmi počítača (msek):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
sk: Veľkosť písma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
sk: Výška riadku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
sk: Zobraziť demonštračnú hru pri spustení

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
sk: Spustenie dema ukončí aktuálnu hru. Akýkoľvek pokrok v hre bude stratený. Chcete pokračovať?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
sk: Demonštrácia. Stlačte "Nová" na spustenie novej hry.

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
sk: Ak požiadate o radu, aktuálna hra sa nedostane do zoznamu najvyššieho skóre.

en: Confirm Hint Request
sk: Potvrdenie požiadavky o radu

en: Give Hint Anyway
sk: Poradiť aj napriek tomu

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
sk[0]: Hoďte zvýraznenú kocku.
sk[1]: Hoďte zvýraznené kocky.
sk[2]: Hoďte zvýraznené kocky.

en: Changes will be applied on next game.
sk: Zmeny budú použité pri ďalšej hre.

[ctx: default name of second player]
en: Janet
sk: Jana

[ctx: default name of third player]
en: James
sk: Jakub

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
sk: Tomáš

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
sk: Margaréta

en: &Roll
sk: &Hodiť

en: Roll %1 of 3
sk: Hod %1 z 3

en: A Yahtzee dice game by KDE
sk: Hra s kockami podobná Yahtzee od KDE

en: Bonus if > 62
sk: Bonus ak > 62

en: Upper total
sk: Horný súčet

en: 3 of a Kind
sk: 3 jedného druhu

en: 4 of a Kind
sk: 4 jedného druhu

en: Small Straight
sk: Malá postupka

en: Large Straight
sk: Veľká postupka

en: Chance
sk: Šanca

en: Lower Total
sk: Spodný súčet

en: Grand Total
sk: Celkový súčet
