kiriki - en to sl translation catalogue (38 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
sl: Igralci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
sl: človek?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
sl: Število igralcev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
sl: Razmik med potezami računalnika (ms):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
sl: Velikost pisave:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
sl: Višina vrstice:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
sl: Pokaži predstavitveno igro ob zagonu

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
sl: Če zaženete predstavitveni način, bo to končalo trenutno igro. Izgubili boste ves napredek. Ali želite nadaljevati?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
sl: Predstavitveni način. Pritisnite "Nova", da začnete novo igro.

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
sl: Če zahtevate namig, se trenutna igra ne bo mogla pojaviti na seznamu najboljših rezultatov.

en: Confirm Hint Request
sl: Potrdi zahtevo po namigu

en: Give Hint Anyway
sl: Vseeno pokaži namig

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
sl[0]: Vrzi osvetljeno kocko.
sl[1]: Vrzi osvetljeni kocki.
sl[2]: Vrzi osvetljene kocke.
sl[3]: Vrzi osvetljene kocke.

en: Changes will be applied on next game.
sl: Spremembe bodo upoštevane ob naslednji igri.

[ctx: default name of first player]
en: Albert
sl: Janez

[ctx: default name of second player]
en: Janet
sl: Metka

[ctx: default name of third player]
en: James
sl: Jože

[ctx: default name of fourth player]
en: Sandra
sl: Andreja

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
sl: Tomaž

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
sl: Monika

en: &Roll
sl: V&rzi

en: Roll %1 of 3
sl: Met %1 od 3

en: A Yahtzee dice game by KDE
sl: Igra s kockami Yahztee s strani KDE

en: 1s
sl: Enke

en: 2s
sl: Dvojke

en: 3s
sl: Trojke

en: 4s
sl: Štirke

en: 5s
sl: Petke

en: 6s
sl: Šestke

en: Bonus if > 62
sl: Dodatek za > 62

en: Upper total
sl: Zgornji seštevek

en: 3 of a Kind
sl: 3 enake

en: 4 of a Kind
sl: 4 enake

en: Small Straight
sl: Mala lestvica

en: Large Straight
sl: Velika lestvica

en: Chance
sl: Možnost

en: Lower Total
sl: Spodnji seštevek

en: Grand Total
sl: Skupni seštevek
