kiriki - en to sr@ijekavian translation catalogue (36 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
sr@ijekavian: Играчи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
sr@ijekavian: човјек?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
sr@ijekavian: Број играча:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
sr@ijekavian: Застој између потеза рачунара (милисекунди):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
sr@ijekavian: Величина фонта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
sr@ijekavian: Висина врсте:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
sr@ijekavian: Прикажи демонстрацију игре на почетку

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
sr@ijekavian: Покретање демонстрације прекинуће текућу партију. Напредак ће бити изгубљен. Желите ли да наставите?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
sr@ijekavian: Демонстрација. Притисните „Нова“ за покретање нове партије.

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
sr@ijekavian: Ако затражите савет, ова партија ће бити дисквалификована за улазак на листу најрезултата.

en: Confirm Hint Request
sr@ijekavian: Потврда захтијева за савјет

en: Give Hint Anyway
sr@ijekavian: Дај савјет свеједно

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
sr@ijekavian[0]: Баци истакнуте коцкице.
sr@ijekavian[1]: Баци истакнуте коцкице.
sr@ijekavian[2]: Баци истакнуте коцкице.
sr@ijekavian[3]: Баци истакнуту коцкицу.

en: Changes will be applied on next game.
sr@ijekavian: Измјене ће бити примијењене у следећој партији.

[ctx: default name of first player]
en: Albert
sr@ijekavian: Алекса

[ctx: default name of second player]
en: Janet
sr@ijekavian: Јана

[ctx: default name of third player]
en: James
sr@ijekavian: Јова

[ctx: default name of fourth player]
en: Sandra
sr@ijekavian: Сандра

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
sr@ijekavian: Тома

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
sr@ijekavian: Маша

en: &Roll
sr@ijekavian: &Баци

en: Roll %1 of 3
sr@ijekavian: Бацање %1 од 3

en: Kiriki
sr@ijekavian: Кирики

en: A Yahtzee dice game by KDE
sr@ijekavian: Јамболика игра из КДЕ‑а

en: © 2005-2007 Albert Astals Cid
sr@ijekavian: © 2005—2007, Алберт Асталс Сид

en: Albert Astals Cid
sr@ijekavian: Алберт Асталс Сид

en: Bonus if > 62
sr@ijekavian: бонус ако > 62

en: Upper total
sr@ijekavian: горњи збир

en: 3 of a Kind
sr@ijekavian: 3 исте

en: 4 of a Kind
sr@ijekavian: 4 исте

en: Full House
sr@ijekavian: фул

en: Small Straight
sr@ijekavian: мала кента

en: Large Straight
sr@ijekavian: велика кента

en: Chance
sr@ijekavian: шанса

en: Lower Total
sr@ijekavian: доњи збир

en: Grand Total
sr@ijekavian: укупан збир
