kiriki - en to uk translation catalogue (40 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
uk: Гравці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player6IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player3IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player2IsHuman) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_player1IsHuman) i18n: ectx: property (te
en: human?
uk: людина?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Number of players:
uk: Кількість гравців:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Delay between computers move (msec):
uk: Затримка між ходами комп’ютера (у мс):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSizeLabel)
en: Font Size:
uk: Розмір шрифту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Row Height:
uk: Висота рядка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startupDemoEnabled)
en: Show demonstration game at startup
uk: Показувати демонстрацію гри після запуску

en: Starting the demo will end the current game. Any progress will be lost. Do you want to continue?
uk: Якщо ви накажете програмі показати демонстрацію, поточну гру буде перервано. Всі зроблені ходи буде втрачено. Бажаєте запустити демонстрацію?

en: Demonstration. Press "New" to start a new game.
uk: Демонстрація. Натисніть «Нова», щоб розпочати нову гру.

en: Asking for a hint will disqualify the current game from entering the high score list.
uk: Прохання про підказку не дасть поточній грі потрапити до списку найкращих результатів. Показати підказку?

[ctx: @title:window]
en: Confirm Hint Request
uk: Підтвердження запиту щодо підказки

[ctx: æction:button]
en: Give Hint Anyway
uk: Так, я хочу побачити підказку

en: Roll highlighted die. | Roll highlighted dice.
uk[0]: Кинути позначені кістки.
uk[1]: Кинути позначені кістки.
uk[2]: Кинути позначені кістки.
uk[3]: Кинути позначену кістку.

en: Changes will be applied on next game.
uk: Зміни буде застосовано до наступної гри.

[ctx: default name of first player]
en: Albert
uk: Андрій

[ctx: default name of second player]
en: Janet
uk: Мирослава

[ctx: default name of third player]
en: James
uk: Іван

[ctx: default name of fourth player]
en: Sandra
uk: Оля

[ctx: default name of fifth player]
en: Thomas
uk: Євген

[ctx: default name of sixth player]
en: Margaret
uk: Марія

[ctx: @action:button]
en: &Roll
uk: &Кинути

en: Roll %1 of 3
uk: Кидання %1 з 3

en: A Yahtzee dice game by KDE
uk: Гра у покер кістками від KDE

en: © 2005-2007 Albert Astals Cid
uk: © Albert Astals Cid, 2005–2007

[ctx: @title:row]
en: 1s
uk: Одиниці

[ctx: @title:row]
en: 2s
uk: Двійки

[ctx: @title:row]
en: 3s
uk: Трійки

[ctx: @title:row]
en: 4s
uk: Четвірки

[ctx: @title:row]
en: 5s
uk: П’ятірки

[ctx: @title:row]
en: 6s
uk: Шістки

[ctx: @title:row]
en: Bonus if > 62
uk: Додаткові, якщо > 62

[ctx: @title:row]
en: Upper total
uk: Верхні загалом

[ctx: @title:row]
en: 3 of a Kind
uk: Трійка

[ctx: @title:row]
en: 4 of a Kind
uk: Каре

[ctx: @title:row]
en: Full House
uk: Фул Хаус

[ctx: @title:row]
en: Small Straight
uk: Малий Стріт

[ctx: @title:row]
en: Large Straight
uk: Великий Стріт

[ctx: @title:row]
en: Chance
uk: Шанс

[ctx: @title:row]
en: Lower Total
uk: Нижні загалом

[ctx: @title:row]
en: Grand Total
uk: Загальна сума
