kiten - en to be translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: Name
be: Назва

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: File
be: Файл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add...
be: &Дадаць...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Delete
be: Выдаліць

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigFont)
en: Fonts
be: Шрыфты

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigSearching)
en: Searching
be: Пошук

en: Dictionaries
be: Слоўнікі

en: Font
be: Шрыфт

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
be: Ш&укаць

en: Searching...
be: Пошук...

en: Settings
be: Настаўленні

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, preferences) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, radselectprefdialog)
en: Preferences
be: Настаўленні

en: A KDE Application
be: Праграма KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear_button)
en: Clear
be: Ачысціць
