kiten - en to et translation catalogue (141 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, configDictSelect)
en: Dictionary Selector
et: Sõnaraamatu valija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, __useGlobal)
en: Use prei&nstalled dict
et: Eel&nevalt paigaldatud sõnaraamatu kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: Name
et: Nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: File
et: Fail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add...
et: Lis&a...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Delete
et: Kustuta

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigFont)
en: Fonts
et: Fondid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Listview_mainentry_label)
en: Main Font
et: Põhifont

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigLearn)
en: Learn
et: Õppimine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigSearching)
en: Searching
et: Otsimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_initialSearch)
en: Search for "jiten" on startup
et: "jiteni" otsimine käivitamisel

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, configSorting)
en: sorting
et: sortimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dictionary_enable)
en: Sort Se&arch Results By Dictionary
et: Tulemuste sortimine sõn&araamatute järgi

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, dictionary_order)
en: Dicti&onaries Available:
et: Saada&olevad sõnaraamatud:

note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, dictionary_order)
en: Displa&y First:
et: &Esimesena kuvatakse:

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, field_order)
en: Fields to Sort &By:
et: &Väljad, mille järgi sortida:

en: Dictionaries
et: Sõnaraamatud

[ctx: @title:group the settings for the dictionary display]
en: Display
et: Kuva

en: Results Sorting
et: Tulemuste sortimine

en: Check for dictionary &updates
et: Kontrolli sõnaraamatu &uuendusi

en: Update canceled.
    Could not read file.
et: Uuendamine katkestati
    Faili lugemine nurjus.

en: Update canceled.
    Could not open file.
et: Uuendamine katkestati
    Faili avamine nurjus.

en: Update canceled.
    The update information file has an invalid date.
et: Uuendamine katkestati.
    Uuendusteabe failil on vigane kuupäev.

en: You already have the latest updates.
et: Sul on juba uusimad uuendused.

en: Successfully updated your dictionaries.
et: Sõnaraamatud uuendati edukalt.

en: Successfully updated:
    %1
    
    Failed to update:
    %2
et: Edukalt uuendati:
    %1
    
    Uuendamine nurjus:
    %2

en: Failed to update:
    %1
et: Uuendamine nurjus:
    %1

en: Radical Selector
et: Radikaalide valija

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KanjiBrowserView)
en: Kanji Browser
et: Kanji sirvija

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
et: &Otsimine

en: &Automatically Search Clipboard Selections
et: &Automaatne lõikepuhvri valikute otsimine

en: Search &in Results
et: Ots&imine tulemustes

en: Focus result view
et: Tulemuste vaade fookuses

en: Export List
et: Ekspordinimekiri

en: Initializing Dictionaries
et: Sõnaraamatute initsialiseerimine

en: Welcome to Kiten
et: Tere tulemast Kitenisse

en: Searching...
et: Otsimine...

en: Found 1 result | Found %1 results
et[0]: Leiti 1 tulemus
et[1]: Leiti %1 tulemust

en: No results found
et: Midagi ei leitud

note: i18n: ectx: label, entry (dictionary_list), group (dict_config_types)
en: List of dictionary Types, used internally, do not touch
et: Sõnaraamatutüüpide nimekiri, kasutusel sisemisel, ei tasu puutuda

note: i18n: ectx: label, entry (edict__NAMES), group (dicts_edict)
en: Edict dictionary files
et: Edict'i sõnaraamatufailid

note: i18n: ectx: label, entry (edict__useGlobal), group (dicts_edict)
en: Use preinstalled edict
et: Eelnevalt paigaldatud edict'i kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry (edict__displayFields), group (dicts_edict) i18n: ectx: label, entry (kanjidic__displayFields), group (dicts_kanjidic)
en: Set of fields to display for this dictionary type
et: Selle sõnaraamatutüübi korral kuvatavad väljad

note: i18n: ectx: label, entry (kanjidic__NAMES), group (dicts_kanjidic)
en: Kanjidic dictionary files
et: Kanjidic'i sõnaraamatufailid

note: i18n: ectx: label, entry (kanjidic__useGlobal), group (dicts_kanjidic)
en: Use preinstalled kanjidic
et: Eelnevalt paigaldatud kanjidic'i kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry, group (Searching Options)
en: Do we search for "jiten" on startup
et: "jiteni" otsimine käivitamisel

note: i18n: ectx: label, entry, group (Searching Options)
en: Case sensitive searches
et: Tõstutundlik otsimine

note: i18n: ectx: label, entry, group (Sorting)
en: Enable Sorting By Dictionary
et: Sortimine sõnaraamatute kaupa

note: i18n: ectx: label, entry, group (Sorting)
en: What order do we sort the dictionaries in?
et: Millises järjekorras sõnaraamatud sortida?

note: i18n: ectx: label, entry, group (Sorting)
en: What order do we sort the fields in?
et: Millises järjekorras väljad sortida?

note: i18n: ectx: label, entry, group (app)
en: 0=No filter, 1=Limit search results to "common" entries only, 2=Separate common and uncommon entries
et: 0=filter puudub, 1=otsingutulemuste piiramine ainult "üldiste" kirjetega, 2=levinud ja vähelevinud kirjete eraldamine

note: i18n: ectx: label, entry, group (app)
en: The user's last type of search, 0=Exact, 1=Match Start, 2=Match End, 3=Match Anywhere
et: Kasutaja viimase otsingu tüüp. 0=täpne, 1=alguse sobivus, 2=lõpu sobivus, 3=sobivus ükskõik kus

note: i18n: ectx: label, entry, group (app)
en: The user's last type of search, 0=Any, 1=Verb, 2=Noun, 3=Adjective, 4=Adverb, 5=Prefix, 6=Suffix, 7=Expression
et: Kasutaja viimase otsingu tüüp, 0=suvaline, 1=tegusõna, 2=nimisõna, 3=omadussõna, 4=määrsõna, 5=prefiks, 6=sufiks, 7=väljend

note: i18n: ectx: label, entry, group (app)
en: Automatically search for clipboard entries?
et: Kas otsida automaatselt lõikepuhvri kirjeid?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolbar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolbar)
en: Extra Toolbar
et: Lisatööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (searchToolbar)
en: Search Toolbar
et: Otsinguriba

en: Japanese Reference Tool
et: Jaapani keele abivahend

en: (c) 2001-2004, Jason Katz-Brown
    (c) 2006-2007, Eric Kjeldergaard
    (c) 2006-2008, Joseph Kerian
    (c) 2011, Daniel E. Moctezuma
et: (c) 2001-2004: Jason Katz-Brown
    (c) 2006-2007: Eric Kjeldergaard
    (c) 2006-2008: Joseph Kerian
    (c) 2011: Daniel E. Moctezuma

en: Original author
et: Algne autor

en: Wrote xjdic, of which Kiten borrows code, and the xjdic index file generator.
    Also is main author of edict and kanjidic, which Kiten essentially require.
et: Kirjutas xjdici, millelt Kiten laenas koodi, ja xjdici indeksifaili generaatori.
    Ühtlasi on ta edicti ja kanjidici põhiautor ja neid läheb Kitenil hädasti tarvis.

en: Code simplification, UI suggestions.
et: Koodi lihtsustamine, välimuse kohendamine.

en: svg icon
et: SVG ikoon

en: Porting to KConfig XT, bug fixing
et: KConfig XT port, veaparandused

en: KDE4 rewrite
et: Ümberkirjutamine KDE4 tarbeks

en: Deinflection system improvements, Dictionary updates for EDICT and KANJIDIC, GUI Improvements, Kanji Browser, Bug fixes, Code polishing and simplification
et: Tegusõnade põhivormi teisendamise parandused, EDICT ja KANJIDIC sõnaraamatute uuendused, GUI parandused, kanji sirvija, veaparandused, koodi lihvimine ja lihtsustamine

en: Filter Type
et: Filtri tüüp

en: No filter
et: Filter puudub

en: Filter out rare
et: Haruldaste filtreerimine

en: Common/Uncommon
et: Levinud/vähelevinud

en: Match Type
et: Tüübi sobivus

en: Exact Match
et: Täpne sobivus

en: Match Beginning
et: Alguse sobivus

en: Match Ending
et: Lõpu sobivus

en: Match Anywhere
et: Sobivus ükskõik kus

en: Word Type
et: Sõnatüüp

en: Any
et: Suvaline

en: Verb
et: Tegusõna

en: Noun
et: Nimisõna

en: Adjective
et: Omadussõna

en: Adverb
et: Määrsõna

en: Prefix
et: Prefiks

en: Suffix
et: Sufiks

en: Expression
et: Väljend

en: Focus input field
et: Sisendväli fookuses

en: Search Bar
et: Otsinguriba

en: Settings
et: Seadistused

en: %1 kanji found | %1 kanji found
et[0]: Leiti %1 kanji
et[1]: Leiti %1 kanjit

en: About %1
et: Teave %1 kohta

en: Could not load the necessary kanji information.
et: Vajaliku kanji teabe laadimine nurjus.

en: Kanji &List
et: Kanji&loend

en: Kanji &Information
et: Kanji &teave

en: All Jouyou Kanji grades
et: Kõik Jouyou Kanji tasemed

en: Grade %1 (Jinmeiyou)
et: Tase %1 (Jinmeiyou)

en: Grade %1
et: Tase %1

en: Not in Jouyou list
et: Puudub Jouyou nimekirjas

en: No stroke limit
et: Kriipsude piirang puudub

en: %1 stroke | %1 strokes
et[0]: %1 kriips
et[1]: %1 kriipsu

en: Grade:
et: Tase:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, strokes_label_2)
en: Strokes:
et: Kriipsud:

en: In names:
et: Nimedes:

en: As radical:
et: Radikaalina:

en: Meaning:
et: Tähendus:

en: Meanings:
et: Tähendused:

en: Kiten's Kanji Browser, a KDE Japanese Reference Tool
et: Kiteni kanji sirvija - KDE jaapani keele abivahend

en: (C) 2011 Daniel E. Moctezuma
et: (C) 2011: Daniel E. Moctezuma

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, preferences) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, radselectprefdialog)
en: Preferences
et: Seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Kanji List
et: Kanjiloend

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, _kanjiListFontLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, resultListFontSize_label) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_resultListFont) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, fontSize_label) i18n: ectx: prop
en: The font for the main kanji/kana entry in list view
et: Peamise manji/kana kirje font nimekirjavaates

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, _kanjiListFontLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, fontSize_label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_font)
en: Use this to adjust the button font
et: Sellega saab kohendada nupu fonti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Kanji Information
et: Kanji teave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _kanjiSizeLabel)
en: Kanji size:
et: Kanji suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _labelFontLabel)
en: Label font:
et: Pealdise font:

en: verb
et: tegusõna

en: adjective
et: omadussõna

en: Verb deinflection information not found, so verb deinflection cannot be used.
et: Infot tegusõnade põhivormide kohta ei leitud, seepärast ei saa kasutada tegusõnade teisendamist põhivormi.

en: Verb deinflection information could not be loaded, so verb deinflection cannot be used.
et: Info avamine tegusõnade põhivormide kohta nurjus, seepärast ei saa ka kasutada tegusõnade teisendamist põhivormi.

en: &Available Fields:
et: S&aadaolevad väljad:

en: From Dictionary:
et: Sõnaraamatust:

[ctx: %1 is a word type (verb or adjective). %2 is a verb or adjective tense. Example: 'Entered verb in past tense'.]
en: Entered %1 in %2 form
et: %1 sisestati vormis %2

en: Common
et: Levinud

en: Uncommon
et: Vähelevinud

en: Romaji information file not installed, so Romaji conversion cannot be used.
et: Romaji infofail ei ole paigaldatud, mistõttu ei saa kasutada Romaji teisendust.

en: Romaji information could not be loaded, so Romaji conversion cannot be used.
et: Romaji infot ei ole võimalik hankida, mistõttu ei saa kasutada Romaji teisendust.

[ctx: @option:radio selects english translation]
en: English
et: Inglise

en: No Radicals Selected
et: Radikaali pole valitud

en: Selected Radicals:
et: Valitud radikaalid:

en: A KDE Application
et: KDE rakendus

en: (C) 2005 Joseph Kerian
et: (C) 2005: Joseph Kerian

en: Initial Search String from Kiten
et: Kiteni algne otsingustring

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, radical_selector)
en: RadicalSelector
et: Radikaalide valija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Results
et: Tulemused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, copy_button)
en: &To Clipboard
et: Lõike&puhvrisse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear_button)
en: Clear
et: Puhasta

note: i18n: ectx: label, entry, group (Options)
en: Do we close this program when searching?
et: Kas sulgeda programm otsimisel?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_closeOnSearch)
en: Close radselect when you press search
et: Radselecti sulgemine otsimisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSize_label)
en: Button Font:
et: Nupu font:

en: Kanji radical information does not seem to be installed (file kiten/radkfile), this file is required for this app to function.
et: Kanji radikaalide info ei paista olevat paigaldatud (fail kiten/radkfile). Seda on vaja rakenduse toimiseks..

[ctx: Maximum number of strokes for a kanji]
en: Max
et: Maks

[ctx: @item:inlist all matches should be found]
en: (ALL)
et: (KÕIK)
