kiten - en to fa translation catalogue (56 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, configDictSelect)
en: Dictionary Selector
fa: گزیننده واژه‌نامه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, __useGlobal)
en: Use prei&nstalled dict
fa: استفاده از dict &از پیش نصب‌شده‌‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: Name
fa: نام

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: File
fa: پرونده

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add...
fa: &افزودن...‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Delete
fa: حذف

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigFont)
en: Fonts
fa: قلمها

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigLearn)
en: Learn
fa: یادگیری

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigSearching)
en: Searching
fa: جستجو

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_initialSearch)
en: Search for "jiten" on startup
fa: جستجو برای »jiten« هنگام راه‌اندازی

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, configSorting)
en: sorting
fa: مرتب‌سازی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dictionary_enable)
en: Sort Se&arch Results By Dictionary
fa: مرتب کردن نتایج &جستجو براساس واژه‌نامه‌

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, dictionary_order)
en: Dicti&onaries Available:
fa: &واژه‌نامه‌های موجود:‌

note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, dictionary_order)
en: Displa&y First:
fa: &نمایش ابتدا‌:

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, field_order)
en: Fields to Sort &By:
fa: حوزه‌های مرتب‌سازی &براساس‌:

en: Dictionaries
fa: واژه‌نامه‌ها

en: Font
fa: قلم

[ctx: @title:group the settings for the dictionary display]
en: Display
fa: نمایش

en: Results Sorting
fa: مرتب‌سازی نتایج

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
fa: &جستجو‌

en: &Automatically Search Clipboard Selections
fa: جستجوی &خودکار گزینشهای تخته یادداشت‌

en: Search &in Results
fa: جستجو &در نتایج‌

en: Export List
fa: صادرات فهرست

en: Welcome to Kiten
fa: به Kiten خوش آمدید

en: Searching...
fa: جستجو...

en: No results found
fa: نتیجه‌ای یافت نشد

note: i18n: ectx: label, entry (edict__NAMES), group (dicts_edict)
en: Edict dictionary files
fa: حکم پرونده واژه‌نامه‌ها

note: i18n: ectx: label, entry (edict__useGlobal), group (dicts_edict)
en: Use preinstalled edict
fa: استفاده از edict از پیش نصب‌شده‌

note: i18n: ectx: label, entry (kanjidic__NAMES), group (dicts_kanjidic)
en: Kanjidic dictionary files
fa: پرونده‌های واژه‌نامه Kanjidic

note: i18n: ectx: label, entry (kanjidic__useGlobal), group (dicts_kanjidic)
en: Use preinstalled kanjidic
fa: استفاده از kanjidic از پیش نصب‌شده

note: i18n: ectx: label, entry, group (Searching Options)
en: Do we search for "jiten" on startup
fa: »jiten« را هنگام راه‌اندازی جستجو کنیم

note: i18n: ectx: label, entry, group (Searching Options)
en: Case sensitive searches
fa: جستجوهای حساس به حالت

en: Japanese Reference Tool
fa: ابزار مرجع ژاپنی

en: Search Bar
fa: میله جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, strokes_label_2)
en: Strokes:
fa: ضربه‌ها‌:

en: In names:
fa: در نامها:

en: As radical:
fa: به عنوان رادیکال:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, preferences) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, radselectprefdialog)
en: Preferences
fa: تنظیمات

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, _kanjiListFontLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, resultListFontSize_label) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_resultListFont) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, fontSize_label) i18n: ectx: prop
en: The font for the main kanji/kana entry in list view
fa: قلم برای مدخل kanji/kana اصلی در فهرست نما

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, _kanjiListFontLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, fontSize_label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_font)
en: Use this to adjust the button font
fa: برای تنظیم قلم دکمه، از این استفاده کنید

en: Verb deinflection information not found, so verb deinflection cannot be used.
fa: اطلاعات صرف نکردن فعل یافت نشد، بنابراین نمی‌توان از صرف نکردن فعل استفاده کرد.

en: Verb deinflection information could not be loaded, so verb deinflection cannot be used.
fa: نتوانست اطلاعات صرف نکردن فعل را بار کند، بنابراین نمی‌توان از صرف نکردن فعل استفاده کرد.

en: ;
fa: ؛

en: Romaji information file not installed, so Romaji conversion cannot be used.
fa: پرونده اطلاعات Romaji نصب نشده است، بنابراین نمی‌توان از تبدیل Romaji استفاده کرد.

en: Romaji information could not be loaded, so Romaji conversion cannot be used.
fa: پرونده اطلاعات Romaji بار نشد، بنابراین نمی‌توان از تبدیل Romaji استفاده کرد.

[ctx: @option:radio selects english translation]
en: English
fa: انگلیسی

en: No Radicals Selected
fa: هیچ رادیکالی برگزیده نشد

en: Selected Radicals:
fa: رادیکالهای برگزیده:

en: A KDE Application
fa: یک کاربرد KDE

en: Initial Search String from Kiten
fa: رشته جستجوی آغازین از Kiten

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Results
fa: نتایج

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear_button)
en: Clear
fa: پاک کردن

note: i18n: ectx: label, entry, group (Options)
en: Do we close this program when searching?
fa: هنگام جستجو این برنامه را ببندیم؟

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_closeOnSearch)
en: Close radselect when you press search
fa: بستن radselect هنگامی که جستجو را فشار می‌دهید

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSize_label)
en: Button Font:
fa: قلم دکمه:
