kiten - en to lt translation catalogue (93 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, configDictSelect)
en: Dictionary Selector
lt: Žodyno parinkimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, __useGlobal)
en: Use prei&nstalled dict
lt: Naudoti iš a&nksto įdiegtą žodyną

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: Name
lt: Pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: File
lt: Failas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add...
lt: &Pridėti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Delete
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigFont)
en: Fonts
lt: Šriftai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Listview_mainentry_label)
en: Main Font
lt: Pagrindinis šriftas

note: i18n: ectx: property (sampleText), widget (KFontRequester, kcfg_font)
en: 漢字 かな romaji
lt: 漢字 かな romadži

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigSearching)
en: Searching
lt: Ieškoma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_initialSearch)
en: Search for "jiten" on startup
lt: Paleidimo metu ieškoti „džiten“

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, configSorting)
en: sorting
lt: rūšiavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dictionary_enable)
en: Sort Se&arch Results By Dictionary
lt: Pa&ieškos rezultatus rūšiuoti pagal žodyną

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, dictionary_order)
en: Dicti&onaries Available:
lt: Galimi ž&odynai:

note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, dictionary_order)
en: Displa&y First:
lt: Pirma rod&yti:

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, field_order)
en: Fields to Sort &By:
lt: &Rūšiuotini laukai:

en: Dictionaries
lt: Žodynai

en: Font
lt: Šriftas

[ctx: @title:group the settings for the dictionary display]
en: Display
lt: Rodymas

en: Results Sorting
lt: Rezultatų rūšiavimas

en: Radical Selector
lt: Rakto parinkimas

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
lt: &Ieškoti

en: &Automatically Search Clipboard Selections
lt: &Automatiškai ieškoti iškarpinėje esančių pažymėjimų

en: Search &in Results
lt: Ieškoti tarp &rezultatų

en: Focus result view
lt: Židinį perkelti į rezultatų rodinį

en: Export List
lt: Eksportuoti sąrašą

en: Welcome to Kiten
lt: Jus sveikina Kiten

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Found 1 result | Found %1 results
lt[0]: Rastas %1 rezultatas
lt[1]: Rasti %1 rezultatai
lt[2]: Rasta %1 rezultatų
lt[3]: Rastas %1 rezultatas

en: No results found
lt: Nieko nerasta

note: i18n: ectx: label, entry (dictionary_list), group (dict_config_types)
en: List of dictionary Types, used internally, do not touch
lt: Žodynų tipų sąrašas, naudojamas programos viduje. Neliesti!

note: i18n: ectx: label, entry (edict__NAMES), group (dicts_edict)
en: Edict dictionary files
lt: „Edict“ žodyno failai

note: i18n: ectx: label, entry (edict__useGlobal), group (dicts_edict)
en: Use preinstalled edict
lt: Naudoti iš anksto įdiegtą „edict“

note: i18n: ectx: label, entry (edict__displayFields), group (dicts_edict) i18n: ectx: label, entry (kanjidic__displayFields), group (dicts_kanjidic)
en: Set of fields to display for this dictionary type
lt: Šiam žodyno tipui priskirtų rodytinų laukų aibė

note: i18n: ectx: label, entry (kanjidic__NAMES), group (dicts_kanjidic)
en: Kanjidic dictionary files
lt: „Kanjidic“ žodyno failai

note: i18n: ectx: label, entry (kanjidic__useGlobal), group (dicts_kanjidic)
en: Use preinstalled kanjidic
lt: Naudoti iš anksto įdiegtą „kanjidic“

note: i18n: ectx: label, entry, group (Searching Options)
en: Do we search for "jiten" on startup
lt: Ar paleidimo metu ieškoti „džiten“?

note: i18n: ectx: label, entry, group (Searching Options)
en: Case sensitive searches
lt: Ieškant skirti raidžių dydį

note: i18n: ectx: label, entry, group (Sorting)
en: Enable Sorting By Dictionary
lt: Įgalinti rūšiavimą pagal žodyną

note: i18n: ectx: label, entry, group (Sorting)
en: What order do we sort the dictionaries in?
lt: Kokia tvarka bus rūšiuojami žodynai?

note: i18n: ectx: label, entry, group (Sorting)
en: What order do we sort the fields in?
lt: Kokia tvarka bus rūšiuojami laukai?

note: i18n: ectx: label, entry, group (app)
en: Automatically search for clipboard entries?
lt: Ar automatiškai ieškoti iškarpinėje esančių įrašų?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolbar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė priemonių juosta

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolbar)
en: Extra Toolbar
lt: Papildoma priemonių juosta

note: i18n: ectx: ToolBar (searchToolbar)
en: Search Toolbar
lt: Paieškos juosta

en: Japanese Reference Tool
lt: Japonų kalbos nuorodų priemonė

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Wrote xjdic, of which Kiten borrows code, and the xjdic index file generator.
    Also is main author of edict and kanjidic, which Kiten essentially require.
lt: Parašė „xjdic“, iš kurio Kiten skolinosi kodą, ir „xjdic“ rodyklės failo generatorių.
    Taip pat, Kiten butinų „edic“ ir „kanjidic“ pagrindinis autorius.

en: Code simplification, UI suggestions.
lt: Supaprastino kodą, davė pasiūlymų dėl sąsajos.

en: svg icon
lt: Kūrė svg ženkliuką.

en: Porting to KConfig XT, bug fixing
lt: Konvertavo į KConfig XT, taisė triktis.

en: KDE4 rewrite
lt: Perrašė į KDE4 skirtą kodą.

en: Match Type
lt: Atitikimo tipas

en: Exact Match
lt: Tikslus atitikmuo

en: Match Beginning
lt: Atitinka pradžia

en: Match Anywhere
lt: Atitinka bet kur

en: Verb
lt: Veiksmažodis

en: Noun
lt: Daiktavardis

en: Adjective
lt: Būdvardis

en: Adverb
lt: Prieveiksmis

en: Focus input field
lt: Židinį perkelti į įvesties laukelį

en: Search Bar
lt: Paieškos juosta

en: About %1
lt: Apie %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, strokes_label_2)
en: Strokes:
lt: Štrichų:

en: In names:
lt: Pavadinimuose:

en: As radical:
lt: Kaip raktas:

en: Meaning:
lt: Reikšmė:

en: Meanings:
lt: Reikšmės:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, preferences) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, radselectprefdialog)
en: Preferences
lt: Nuostatos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, _kanjiListFontLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, resultListFontSize_label) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_resultListFont) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, fontSize_label) i18n: ectx: prop
en: The font for the main kanji/kana entry in list view
lt: Sąraše rodomo pagrindinio kadži/kana įrašo šriftas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, _kanjiListFontLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, fontSize_label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_font)
en: Use this to adjust the button font
lt: Šituo nustatomas mygtuko šriftas

en: verb
lt: veiksmažodis

en: adjective
lt: būdvardis

en: Verb deinflection information not found, so verb deinflection cannot be used.
lt: Nepavyko rasti informacijos kaip panaikinti veiksmažodžių kaitymą, todėl ši operacija naudojama nebus.

en: Verb deinflection information could not be loaded, so verb deinflection cannot be used.
lt: Nepavyko įkelti  informacijos apie veiksmažodžių kaitymo panaikinimą, todėl ši operacija naudojama nebus.

en: &Available Fields:
lt: &Galimi laukai:

en: From Dictionary:
lt: Iš žodyno:

en: No Radicals Selected
lt: Nėra pažymėtų raktų

en: Selected Radicals:
lt: Pažymėti raktai:

en: A KDE Application
lt: KDE programa

en: (C) 2005 Joseph Kerian
lt: © 2005 Joseph Kerian

en: Initial Search String from Kiten
lt: Pradinis paieškos tekstas iš Kiten programos

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, radical_selector)
en: RadicalSelector
lt: RaktoParinkimas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Results
lt: Rezultatai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, copy_button)
en: &To Clipboard
lt: &Į talpyklę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, strokes_label)
en:  -
lt:  –

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear_button)
en: Clear
lt: Išvalyti

note: i18n: ectx: label, entry, group (Options)
en: Do we close this program when searching?
lt: Ar paieškos metu šią programą užverti?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_closeOnSearch)
en: Close radselect when you press search
lt: Pradėjus paiešką užverti raktų parinkimo langą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSize_label)
en: Button Font:
lt: Mygtuko šriftas:

[ctx: Maximum number of strokes for a kanji]
en: Max
lt: Maks

[ctx: @item:inlist all matches should be found]
en: (ALL)
lt: (VISI)
