kiten - en to lv translation catalogue (142 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, configDictSelect)
en: Dictionary Selector
lv: Vārdnīcas selektors

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, __useGlobal)
en: Use prei&nstalled dict
lv: Lietot i&nstalēto vārdnīcu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: Name
lv: Nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: File
lv: Fails

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add...
lv: &Pievienot...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Delete
lv: Dzēst

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigFont)
en: Fonts
lv: Fonti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Listview_mainentry_label)
en: Main Font
lv: Galvenais fonts

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigLearn)
en: Learn
lv: Mācīties

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigSearching)
en: Searching
lv: Meklē

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_initialSearch)
en: Search for "jiten" on startup
lv: Palaižot meklēt "jiten"

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, configSorting)
en: sorting
lv: kārtošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dictionary_enable)
en: Sort Se&arch Results By Dictionary
lv: Kārtot meklēš&anas rezultātus pēc vārdnīcas

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, dictionary_order)
en: Dicti&onaries Available:
lv: &Pieejamās vārdnīcas:

note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, dictionary_order)
en: Displa&y First:
lv: Rādīt &vispirms:

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, field_order)
en: Fields to Sort &By:
lv: La&uki, kurus kārtot:

en: Dictionaries
lv: Vārdnīcas

en: Font
lv: Fonts

[ctx: @title:group the settings for the dictionary display]
en: Display
lv: Izskats

en: Results Sorting
lv: Rezultātu kārtošana

en: Check for dictionary &updates
lv: Pārbaudīt vārdnīcas atja&uninājumus

en: Update canceled.
    Could not read file.
lv: Atjaunināšana atcelta.
    Neizdevās nolasīt failu.

en: Update canceled.
    Could not open file.
lv: Atjaunināšana atcelta.
    Neizdevās atvērt failu.

en: Update canceled.
    The update information file has an invalid date.
lv: Atjaunināšana atcelta.
    Atjauninājuma infofailam ir nederīgs datums.

en: You already have the latest updates.
lv: Jums jau ir jaunākie atjauninājumi.

en: Successfully updated your dictionaries.
lv: Jūsu vārdnīcas veiksmīgi atjauninātas.

en: Successfully updated:
    %1
    
    Failed to update:
    %2
lv: Veiksmīgi atjauninātas:
    %1
    
    Neizdevās atjaunināt:
    %2

en: Failed to update:
    %1
lv: Neizdevās atjaunināt:
    %1

en: Radical Selector
lv: Sakņu atlasītājs

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KanjiBrowserView)
en: Kanji Browser
lv: Kanji pārlūks

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
lv: M&eklēt

en: &Automatically Search Clipboard Selections
lv: &Automātiski meklēt starpliktuves iezīmētos

en: Search &in Results
lv: Meklēt rezultāt&os

en: Focus result view
lv: Fokusēties uz rezultātu skatu

en: Export List
lv: Eksportēt sarakstu

en: Initializing Dictionaries
lv: Inicializē vārdnīcas

en: Welcome to Kiten
lv: Laipni lūdzam Kiten

en: Searching...
lv: Meklē...

en: Found 1 result | Found %1 results
lv[0]: Atrasts %1 rezultāts
lv[1]: Atrasts %1 rezultāti
lv[2]: Atrasti %1 rezultāti

en: No results found
lv: Nekas nav atrasts

note: i18n: ectx: label, entry (dictionary_list), group (dict_config_types)
en: List of dictionary Types, used internally, do not touch
lv: Vārdnīcu tipu saraksts, tiek lietots iekšēji, neaiztikt

note: i18n: ectx: label, entry (edict__NAMES), group (dicts_edict)
en: Edict dictionary files
lv: Edict vārdnīcas faili

note: i18n: ectx: label, entry (edict__useGlobal), group (dicts_edict)
en: Use preinstalled edict
lv: Lietot instalēto edict

note: i18n: ectx: label, entry (edict__displayFields), group (dicts_edict) i18n: ectx: label, entry (kanjidic__displayFields), group (dicts_kanjidic)
en: Set of fields to display for this dictionary type
lv: Iestatīt šim vārdnīcas tipam rādāmos laukus

note: i18n: ectx: label, entry (kanjidic__NAMES), group (dicts_kanjidic)
en: Kanjidic dictionary files
lv: Kanjidic vārdnīcas faili

note: i18n: ectx: label, entry (kanjidic__useGlobal), group (dicts_kanjidic)
en: Use preinstalled kanjidic
lv: Lietot instalēto kanjidic

note: i18n: ectx: label, entry, group (Searching Options)
en: Do we search for "jiten" on startup
lv: Vai palaižot meklēt "jiten"

note: i18n: ectx: label, entry, group (Searching Options)
en: Case sensitive searches
lv: Reģistrjutīgas meklēšanas

note: i18n: ectx: label, entry, group (Sorting)
en: Enable Sorting By Dictionary
lv: Ieslēgt kārtošanu pēc vārdnīcas

note: i18n: ectx: label, entry, group (Sorting)
en: What order do we sort the dictionaries in?
lv: Kādā kārtībā kārtot vārdnīcas?

note: i18n: ectx: label, entry, group (Sorting)
en: What order do we sort the fields in?
lv: Kādā kārtībā kārtot laukus?

note: i18n: ectx: label, entry, group (app)
en: 0=No filter, 1=Limit search results to "common" entries only, 2=Separate common and uncommon entries
lv: 0=nav filtra, 1=ierobežot meklēšanas rezultātus līdz "parastajiem" ierakstiem, 2=atdalīt izplatītos un retos ierakstus

note: i18n: ectx: label, entry, group (app)
en: The user's last type of search, 0=Exact, 1=Match Start, 2=Match End, 3=Match Anywhere
lv: Lietotāja pēdējās meklēšanas tips, 0=Precīza, 1=Atbilstība sākumā, 2=Atbilstība beigās, 3=Atbilstība jebkur

note: i18n: ectx: label, entry, group (app)
en: The user's last type of search, 0=Any, 1=Verb, 2=Noun, 3=Adjective, 4=Adverb, 5=Prefix, 6=Suffix, 7=Expression
lv: Lietotāja pēdējās meklēšanas tips, 0=Jebkāds, 1=Darbības vārds, 2=Lietvārds, 3=Īpašības vārds, 4=Apstākļa vārds, 5=Prefikss, 6=Sufikss, 7=Izteiciens

note: i18n: ectx: label, entry, group (app)
en: Automatically search for clipboard entries?
lv: Automātiski meklēt starpliktuves ierakstus?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolbar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolbar)
en: Extra Toolbar
lv: Papildu rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (searchToolbar)
en: Search Toolbar
lv: Meklēšanas rīkjosla

en: Japanese Reference Tool
lv: Japāņu valodas norāžu rīks

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Wrote xjdic, of which Kiten borrows code, and the xjdic index file generator.
    Also is main author of edict and kanjidic, which Kiten essentially require.
lv: Sarakstīja xjdic, no kura Kiten ir aizņēmies kodu, un xjdic indeksa failu ģeneratoru.
    Ir arī galvenais edict un kanjidict autors, kuras ir nepieciešamas Kiten darbībai.

en: Code simplification, UI suggestions.
lv: Koda vienkāršošana, ieteikumi lietotāja saskarnei.

en: svg icon
lv: svg ikona

en: Porting to KConfig XT, bug fixing
lv: Portēšana uz KConfig XT, kļūdu labošana

en: KDE4 rewrite
lv: Pārrakstīšana priekš KDE4

en: Deinflection system improvements, Dictionary updates for EDICT and KANJIDIC, GUI Improvements, Kanji Browser, Bug fixes, Code polishing and simplification
lv: Deinflekcijas sistēmas uzlabojumi, vārdnīcu atjauninājumi priekš EDICT un KANJIDIC, lietotāja saskarnes uzlabojumi, Kanji pārlūks, kļūdu labojumi, koda pieslīpēšana un vienkāršošana

en: Filter Type
lv: Filtra tips

en: No filter
lv: Nav filtra

en: Filter out rare
lv: Nerādīt retos

en: Common/Uncommon
lv: Izplatīts/rets

en: Match Type
lv: Atbilstību tips

en: Exact Match
lv: Precīza atbilstība

en: Match Beginning
lv: Atbilstība sākumā

en: Match Ending
lv: Atbilstība beigās

en: Match Anywhere
lv: Atbilstība jebkur

en: Word Type
lv: Vārda tips

en: Any
lv: Jebkāds

en: Verb
lv: Darbības vārds

en: Noun
lv: Lietvārds

en: Adjective
lv: Īpašības vārds

en: Adverb
lv: Apstākļa vārds

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Expression
lv: Izteiciens

en: Focus input field
lv: Fokusēties uz ievades lauku

en: Search Bar
lv: Meklēšanas josla

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: %1 kanji found | %1 kanji found
lv[0]: atrasts %1 kanji
lv[1]: atrasti %1 kanji
lv[2]: atrasts %1 kanji

en: About %1
lv: Par %1

en: Could not load the necessary kanji information.
lv: Neizdevās ielādēt nepieciešamo kanji informāciju.

en: Kanji &List
lv: Kanji &saraksts

en: Kanji &Information
lv: Kanji &informācija

en: All Jouyou Kanji grades
lv: Visas Jouyou Kanji pakāpes

en: Grade %1 (Jinmeiyou)
lv: Pakāpe %1 (Jinmeiyou)

en: Grade %1
lv: Pakāpe %1

en: Not in Jouyou list
lv: Nav Jouyou sarakstā

en: No stroke limit
lv: Nav vilcienu limita

en: %1 stroke | %1 strokes
lv[0]: %1 vilciens
lv[1]: %1 vilcieni
lv[2]: %1 vilcienu

en: Grade:
lv: Pakāpe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, strokes_label_2)
en: Strokes:
lv: Vilcieni:

en: In names:
lv: Vārdos:

en: As radical:
lv: Kā sakni:

en: Meaning:
lv: Nozīme:

en: Meanings:
lv: Nozīmes:

en: Kiten's Kanji Browser, a KDE Japanese Reference Tool
lv: Kiten Kanji pārlūks, KDE japāņu valodas norāžu rīks

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, preferences) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, radselectprefdialog)
en: Preferences
lv: Iestatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Kanji List
lv: Kanji saraksts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, _kanjiListFontLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, resultListFontSize_label) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_resultListFont) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, fontSize_label) i18n: ectx: prop
en: The font for the main kanji/kana entry in list view
lv: Fonts galvenajam kanji/kana ierakstam saraksta skatā

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, _kanjiListFontLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, fontSize_label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_font)
en: Use this to adjust the button font
lv: Lietojiet šo, lai pielāgotu pogas fontu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _kanjiListFontLabel)
en: Kanji font:
lv: Kanji fonts:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Kanji Information
lv: Kanji informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _kanjiSizeLabel)
en: Kanji size:
lv: Kanji izmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _kanaFontLabel)
en: Kana font:
lv: Kana fonts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _labelFontLabel)
en: Label font:
lv: Etiķetes fonts:

en: verb
lv: darbības vārds

en: adjective
lv: īpašības vārds

en: Verb deinflection information not found, so verb deinflection cannot be used.
lv: Darbības vārdu deinflekcijas informācija nav atrasta, līdz ar to darbības vārdu deinflekcija nevar tikt lietota.

en: Verb deinflection information could not be loaded, so verb deinflection cannot be used.
lv: Neizdevās ielādēt darbības vārdu deinflekcijas informāciju, līdz ar to darbības vārdu deinflekcija nevar tikt lietota.

en: &Available Fields:
lv: Pieej&amie lauki:

en: From Dictionary:
lv: No vārdnīcas:

[ctx: %1 is a word type (verb or adjective). %2 is a verb or adjective tense. Example: 'Entered verb in past tense'.]
en: Entered %1 in %2 form
lv: %1 ievadīts formā '%2'

en: Common
lv: Izplatīts

en: Uncommon
lv: Rets

en: Romaji information file not installed, so Romaji conversion cannot be used.
lv: Romaji informācijas fails nav instalēts, līdz ar to Romaji konversācija nevar tikt lietota.

en: Romaji information could not be loaded, so Romaji conversion cannot be used.
lv: Neizdevās ielādēt Romaji informāciju, līdz ar to Romaji konversācija nevar tikt lietota.

[ctx: @option:radio selects english translation]
en: English
lv: Angļu

en: No Radicals Selected
lv: Nav izvēlēta neviena sakne

en: Selected Radicals:
lv: Izvēlētās saknes:

en: A KDE Application
lv: KDE lietotne

en: Initial Search String from Kiten
lv: Sākotnējā meklējamā virkne no Kiten

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, radical_selector)
en: RadicalSelector
lv: Sakņu atlasītājs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Results
lv: Rezultāti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, copy_button)
en: &To Clipboard
lv: &Uz starpliktuvi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear_button)
en: Clear
lv: Notīrīt

note: i18n: ectx: label, entry, group (Options)
en: Do we close this program when searching?
lv: Vai aizvērt šo  programmu, kad notiek meklēšana?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_closeOnSearch)
en: Close radselect when you press search
lv: Aizvērt sakņu atlasītāju, kad tiek nospiesta meklēšanas poga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSize_label)
en: Button Font:
lv: Pogas fonts:

en: Kanji radical information does not seem to be installed (file kiten/radkfile), this file is required for this app to function.
lv: Kanji sakņu informācija, šķiet, nav instalēta (fails kiten/radkfile), šis fails ir nepieciešams šīs programmas funkcionēšanai.

[ctx: Minimum number of strokes for a kanji]
en: Min
lv: Min.

[ctx: Maximum number of strokes for a kanji]
en: Max
lv: Maks.

[ctx: @item:inlist all matches should be found]
en: (ALL)
lv: (VISUS)
