kiten - en to ms translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: Name
ms: Nama

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigSearching)
en: Searching
ms: Mencari

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
ms: &Cari

en: Searching...
ms: Mencari...

note: i18n: ectx: label, entry (edict__NAMES), group (dicts_edict)
en: Edict dictionary files
ms: Fail kamus Edict

note: i18n: ectx: label, entry (kanjidic__NAMES), group (dicts_kanjidic)
en: Kanjidic dictionary files
ms: Fail kamus Kanjidic

note: i18n: ectx: label, entry (kanjidic__useGlobal), group (dicts_kanjidic)
en: Use preinstalled kanjidic
ms: Guna kanjidic prapasang

note: i18n: ectx: label, entry, group (Searching Options)
en: Case sensitive searches
ms: Pencarian case sensitif

en: Verb deinflection information not found, so verb deinflection cannot be used.
ms: Maklumat nyah lengkok balas kata kerja tidak dijumpai, jadi nyah lengkok balas tidak boleh digunakan.
