kiten - en to ne translation catalogue (76 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, configDictSelect)
en: Dictionary Selector
ne: शब्दकोश छनौटकर्ता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, __useGlobal)
en: Use prei&nstalled dict
ne: पूर्व स्थापित शब्दकोश प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: Name
ne: नाम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add...
ne: थप्नुहोस्...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigFont)
en: Fonts
ne: फन्ट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Listview_mainentry_label)
en: Main Font
ne: मुख्य फन्ट

note: i18n: ectx: property (sampleText), widget (KFontRequester, kcfg_font)
en: 漢字 かな romaji
ne: 漢字 かな रोमाजी

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigLearn)
en: Learn
ne: सिक्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigSearching)
en: Searching
ne: खोजी गर्दै

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_initialSearch)
en: Search for "jiten" on startup
ne: सुरुआतमा "जिटेन" का लागि खोजी

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, configSorting)
en: sorting
ne: क्रमबद्ध गर्दै

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dictionary_enable)
en: Sort Se&arch Results By Dictionary
ne: शब्दकोश अनुसार खोजी नतिजा क्रमबद्ध गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, dictionary_order)
en: Dicti&onaries Available:
ne: उपलब्ध शब्दकोश:

note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, dictionary_order)
en: Displa&y First:
ne: पहिलो प्रदर्शन:

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, field_order)
en: Fields to Sort &By:
ne: यसद्वारा क्रमबद्ध गर्नुपर्ने फाँट:

en: Dictionaries
ne: शब्दकोश

en: Font
ne: फन्ट

[ctx: @title:group the settings for the dictionary display]
en: Display
ne: प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Results Sorting
ne: नतिजा क्रमबद्ध गर्दै

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
ne: खोजी

en: &Automatically Search Clipboard Selections
ne: स्वचालित रूपमा क्लिपबोर्ड चयनहरू खोजी गर्नुहोस्

en: Search &in Results
ne: नतिजामा खोजी गर्नुहोस्

en: Export List
ne: निर्यात सूची

en: Welcome to Kiten
ne: किटेनमा स्वागत छ

en: Searching...
ne: खोजी गर्दैछ...

en: No results found
ne: कुनै नतिजा फेला परेन

note: i18n: ectx: label, entry (dictionary_list), group (dict_config_types)
en: List of dictionary Types, used internally, do not touch
ne: नछुएको, आन्तरीक रूपमा प्रयोग गरिएका, शब्दकोश प्रकारहरूको सूची

note: i18n: ectx: label, entry (edict__NAMES), group (dicts_edict)
en: Edict dictionary files
ne: आज्ञापत्र शब्दकोश फाइल

note: i18n: ectx: label, entry (edict__useGlobal), group (dicts_edict)
en: Use preinstalled edict
ne: पूर्व स्थापित आज्ञापत्र प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (edict__displayFields), group (dicts_edict) i18n: ectx: label, entry (kanjidic__displayFields), group (dicts_kanjidic)
en: Set of fields to display for this dictionary type
ne: यो शब्दकोश प्रकारका लागि प्रदर्शन गर्न फाँटको सेट

note: i18n: ectx: label, entry (kanjidic__NAMES), group (dicts_kanjidic)
en: Kanjidic dictionary files
ne: खान्जीडिक शब्दकोश फाइल

note: i18n: ectx: label, entry (kanjidic__useGlobal), group (dicts_kanjidic)
en: Use preinstalled kanjidic
ne: पूर्व स्थापित खान्जीडिक प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry, group (Searching Options)
en: Do we search for "jiten" on startup
ne: हामी सुरुआतमा "जिटेन" का लागि खोजी गर्छौ

note: i18n: ectx: label, entry, group (Searching Options)
en: Case sensitive searches
ne: केस संवेदनशील खोजी

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

en: Kiten
ne: किटेन

en: Japanese Reference Tool
ne: जापानी सन्दर्भ उपकरण

en: Jason Katz-Brown
ne: जासोन काज-ब्राउन

en: Original author
ne: मौलिक लेखक

en: Jim Breen
ne: जिम ब्रीन

en: Wrote xjdic, of which Kiten borrows code, and the xjdic index file generator.
    Also is main author of edict and kanjidic, which Kiten essentially require.
ne: xjdic लेख्यो, जसको किटन ब्राउज सङ्केत, र xjdic अनुक्रमाणिका फाइल सिर्जनाकर्ता ।
    तथा edict र kanjidic को मुख्य लेखक पनि, जुन अनिवार्य आवश्यक छ ।

en: Neil Stevens
ne: नेल स्टेभन्स्

en: Code simplification, UI suggestions.
ne: सङ्केत सरलता, UI सुझाबहरू ।

en: David Vignoni
ne: डेभिड भिगनोनी

en: svg icon
ne: svg प्रतिमा

en: Paul Temple
ne: पउल मन्दिर

en: Porting to KConfig XT, bug fixing
ne: केडीई कन्फिग XT मा पोर्ट गर्दै, ग समाधान

en: Joseph Kerian
ne: जोसेफ केरियन

en: KDE4 rewrite
ne: केडीई ४ पुन: लेख्नुहोस्

en: Search Bar
ne: खोजीपट्टी

en: Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, strokes_label_2)
en: Strokes:
ne: स्ट्रोक:

en: In names:
ne: नाम:

en: As radical:
ne: मूल शब्द:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, preferences) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, radselectprefdialog)
en: Preferences
ne: प्राथमिकता

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, _kanjiListFontLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, resultListFontSize_label) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_resultListFont) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, fontSize_label) i18n: ectx: prop
en: The font for the main kanji/kana entry in list view
ne: सूची दृश्यमा मुख्य कान्जी/कानाका लागि फन्ट

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, _kanjiListFontLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, fontSize_label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_font)
en: Use this to adjust the button font
ne: बटन फन्ट समायोजन गर्न यो प्रयोग गर्नुहोस्

en: Verb deinflection information not found, so verb deinflection cannot be used.
ne: काल डिइन्फ्लेक्सन सूचना फेला परेन त्यसैले काल डिइन्फ्लेक्सन प्रयोग गर्न सकिदैन ।

en: Verb deinflection information could not be loaded, so verb deinflection cannot be used.
ne: काल डिइन्फ्लेक्सन सूचना लोड गर्न सकेन त्यसैले काल डिइन्फ्लेक्सन प्रयोग गर्न सकिदैन ।

en: Romaji information file not installed, so Romaji conversion cannot be used.
ne: रोमाजी जानकारी फाइल स्थापना गरेको छैन त्यसैले रोमाजी रूपान्तरण प्रयोग गर्न सकिदैन ।

en: Romaji information could not be loaded, so Romaji conversion cannot be used.
ne: रोमाजी जानकारी फाइल लोड गर्न सकेन त्यसैले रोमाजी रूपान्तरण प्रयोग गर्न सकिदैन ।

[ctx: @option:radio selects english translation]
en: English
ne: अङ्ग्रेजी

[ctx: @option:radio selects japanese translation]
en: Kana
ne: काना

en: No Radicals Selected
ne: मूल शब्दहरू चयन गरिएको छैन

en: Selected Radicals:
ne: चयन गरिएका मूल शब्द:

en: A KDE Application
ne: केडीई अनुप्रयोग

en: (C) 2005 Joseph Kerian
ne: (C) 2005 जोसेफ केरियन

en: Initial Search String from Kiten
ne: किटेनबाट सुरुआत खोजी स्ट्रिङ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, radical_selector)
en: RadicalSelector
ne: मौलिक चयनकर्ता

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Results
ne: नतिजा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear_button)
en: Clear
ne: खाली गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry, group (Options)
en: Do we close this program when searching?
ne: खोजी गर्दा हामी यो कार्यक्रम बन्द गर्छौ ?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_closeOnSearch)
en: Close radselect when you press search
ne: तपाईँले 'खोजी गर्नुहोस्' बटन थिच्दा मूल चयन बन्द गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fontSize_label)
en: Button Font:
ne: बटन फन्ट:
