kiten - en to xh translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: Name
xh: Igama

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigLearn)
en: Learn
xh: Khubaza

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigSearching)
en: Searching
xh: Iyaphendla

en: Dictionaries
xh: Incwadi enenkcazelo zamagama(dikshinari)

en: &Automatically Search Clipboard Selections
xh: &Phendla Ngokuzenzekelayo Iinketho Zebhodi eqhotyoshwayo

en: Search &in Results
xh: Phendla &Kuphendlo

en: Searching...
xh: Iyaphendla...

note: i18n: ectx: label, entry, group (Searching Options)
en: Case sensitive searches
xh: Khubazao lomzekelo onovakalelo

en: Japanese Reference Tool
xh: Isixhobo Sokubhekisa Sesijapanese

en: Original author
xh: Umbhali woqobo

en: Wrote xjdic, of which Kiten borrows code, and the xjdic index file generator.
    Also is main author of edict and kanjidic, which Kiten essentially require.
xh: Ibhale , i Kitten eboleka ikhowudi yayo, nefayile yesalthisi ye xjdic umenzi.
    Nakuwona mbhali we edict ne kanjidic, eqhele uufunwa yi Kiten.

en: Code simplification, UI suggestions.
xh: Ulweziwo lula kwe khowudi, UI iziphakamiso.

en: In names:
xh: Kumagama:

en: As radical:
xh: Njenge radical:

en: Verb deinflection information not found, so verb deinflection cannot be used.
xh: Ulwazi lwesenzi alifumanekanga, yiyo lonto isenzi singakwazi ukusebenziseka.

en: Verb deinflection information could not be loaded, so verb deinflection cannot be used.
xh: Ulwazi lokungatshintshwa kwefomu yegama ngokolwimi lwesivakalisi alikwazanga ukulayishwa, yiyo lonto ukungatshintshwa kwefomu yegama ngokolwimi lwesivakalisi lingakwazi ukusebenziseka

en: Common
xh: Eqhelekileyo

en: Romaji information file not installed, so Romaji conversion cannot be used.
xh: Ulwazi lwe Romaji alifakwanga, yiyo lonto lingakwazanga ukusebenziseka ulwazi lwe Romaji.

en: Romaji information could not be loaded, so Romaji conversion cannot be used.
xh: Ulwazi lwe Romaji alilayishwanga, yiyo lonto lingakwazanga ukusebenziseka ulwazi lwe Romaji.
