kitinerary - en to ca translation catalogue (30 entries)

[ctx: canceled train/flight/loading reservation]
en: Canceled: %1
ca: Cancel·lat/da: %1

en: Flight %1 from %2 to %3
ca: Vol %1 des de %2 fins a %3

en: Boarding for flight %1
ca: Embarcament per al vol %1

en: Boarding for flight %1 at gate %2
ca: Embarcament per al vol %1 a la porta %2

en: Boarding time: %1
ca: Hora d'embarcament: %1

[ctx: flight departure gate]
en: Departure gate: %1
ca: Porta de la sortida: %1

en: Boarding group: %1
ca: Grup d'embarcament: %1

en: Seat: %1
ca: Seient: %1

en: Booking reference: %1
ca: Referència de la reserva: %1

en: Train %1 from %2 to %3
ca: Tren %1 des de %2 fins a %3

en: Departure platform: %1
ca: Plataforma de sortida: %1

en: Coach: %1
ca: Entrenar: %1

en: Arrival platform: %1
ca: Plataforma d'arribada: %1

en: Bus %1 from %2 to %3
ca: Autobús %1 des de %2 a %3

en: Ferry from %1 to %2
ca: Ferri des de %1 fins a %2

en: Ticket number: %1
ca: Número de tiquet: %1

en: Hotel reservation: %1
ca: Reserva d'hotel: %1

en: Check-in: %1
ca: Entrada: %1

en: Check-out: %1
ca: Sortida: %1

en: Phone: %1
ca: Telèfon: %1

en: Email: %1
ca: Correu electrònic: %1

en: Website: %1
ca: Lloc web: %1

en: Entrance for %1
ca: Entrada per a %1

en: Restaurant reservation: %1
ca: Reserva de restaurant: %1

en: Number of people: %1
ca: Nombre de gent: %1

en: Under name: %1
ca: A nom de: %1

en: Rental car reservation: %1
ca: Lloguer de cotxes: %1

en: Pickup location: %1
    %2
ca: Lloc de la recollida: %1
    %2

en: Dropoff location: %1
    %2
ca: Lloc de l'entrega: %1
    %2

en: Reservation reference: %1
    Under name: %2
    Pickup location: %3
ca: Referència de la reserva: %1
    Sota el nom: %2
    Lloc de la recollida: %3
