kitinerary - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Flight %1 from %2 to %3
da: Fly %1 fra %2 til %3

en: Boarding for flight %1
da: Fly %1 boarder

en: Boarding for flight %1 at gate %2
da: Fly %1 boarder ved gate %2

en: Boarding time: %1
da: Boardingtidspunkt: %1

en: Boarding group: %1
da: Boardinggruppe: %1

en: Seat: %1
da: Sæde: %1

en: Booking reference: %1
da: Booking-reference: %1

en: Train %1 from %2 to %3
da: Tog %1 fra %2 til %3

en: Departure platform: %1
da: Afgangsperron: %1

en: Coach: %1
da: Vogn: %1

en: Arrival platform: %1
da: Ankomstplatform: %1

en: Bus %1 from %2 to %3
da: Bus %1 fra %2 til %3

en: Hotel reservation: %1
da: Hotelreservation: %1

en: Check-in: %1
da: Tjek-ind: %1

en: Check-out: %1
da: Tjek-ud: %1

en: Phone: %1
da: Telefon: %1

en: Email: %1
da: E-mail: %1

en: Website: %1
da: Webside: %1

en: Entrance for %1
da: Indgang til %1

en: Restaurant reservation: %1
da: Restaurantreservation: %1

en: Under name: %1
da: Under navnet: %1
