kitinerary - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Flight %1 from %2 to %3
et: Lend %1, %2 - %3

en: Boarding for flight %1
et: Lennule %1 minek

en: Boarding for flight %1 at gate %2
et: Lennule %1 minek väravas %2

en: Boarding time: %1
et: Lennulemineku aeg: %1

en: Boarding group: %1
et: Pardalemineku grupp: %1

en: Seat: %1
et: Koht: %1

en: Booking reference: %1
et: Reserveeringu number: %1

en: Train %1 from %2 to %3
et: Rong %1, %2 - %3

en: Departure platform: %1
et: Väljumise platvorm: %1

en: Coach: %1
et: Vagun: %1

en: Arrival platform: %1
et: Saabumise platvorm: %1

en: Bus %1 from %2 to %3
et: Buss %1, %2 - %3

en: Hotel reservation: %1
et: Hotelli reserveering: %1

en: Check-in: %1
et: Sisseregistreerimine: %1

en: Check-out: %1
et: Väljaregistreerimine: %1

en: Phone: %1
et: Telefon: %1

en: Email: %1
et: E-post: %1

en: Website: %1
et: Veebilehekülg: %1

en: Entrance for %1
et: %1 sissepääs

en: Restaurant reservation: %1
et: Restorani reserveering: %1

en: Under name: %1
et: Nimi: %1
