kitinerary - en to eu translation catalogue (30 entries)

[ctx: canceled train/flight/loading reservation]
en: Canceled: %1
eu: Bertan behera: %1

en: Flight %1 from %2 to %3
eu: %1 hegaldia, %2(e)tik %3(e)ra

en: Boarding for flight %1
eu: %1 hegaldirako ontziratzea

en: Boarding for flight %1 at gate %2
eu: %1 hegaldirako ontziratzea %2 atean

en: Boarding time: %1
eu: Ontziratzeko ordua: %1

[ctx: flight departure gate]
en: Departure gate: %1
eu: Irteerako atea: %1

en: Boarding group: %1
eu: Ontziratze taldea: %1

en: Seat: %1
eu: Eserlekua: %1

en: Booking reference: %1
eu: Erreserbaren erreferentzia: %1

en: Train %1 from %2 to %3
eu: %1 trena, %2(e)tik %3(e)ra

en: Departure platform: %1
eu: Irteera nasa: %1

en: Coach: %1
eu: Bagoia: %1

en: Arrival platform: %1
eu: Iritsiera nasa: %1

en: Bus %1 from %2 to %3
eu: %1 autobusa, %2(e)tik %3(e)ra

en: Ferry from %1 to %2
eu: Ferrya, %1(e)tik %2(e)ra

en: Ticket number: %1
eu: Tiket zenbakia: %1

en: Hotel reservation: %1
eu: Hoteleko erreserba: %1

en: Check-in: %1
eu: Helduera: %1

en: Check-out: %1
eu: Alde egitea: %1

en: Phone: %1
eu: Telefonoa: %1

en: Email: %1
eu: e-Posta: %1

en: Website: %1
eu: Webgunea: %1

en: Entrance for %1
eu: %1(e)rarako sarrera

en: Restaurant reservation: %1
eu: Jatetxeko erreserba: %1

en: Number of people: %1
eu: Pertsona kopurua: %1

en: Under name: %1
eu: Zein izenpean: %1

en: Rental car reservation: %1
eu: Alokairuko autoa erreserbatzea: %1

en: Pickup location: %1
    %2
eu: Biltzeko lekua: %1
    %2

en: Dropoff location: %1
    %2
eu: Entregatzeko lekua: %1
    %2

en: Reservation reference: %1
    Under name: %2
    Pickup location: %3
eu: Erreserbaren erreferentzia: %1
    Zein izenpean: %2
    Biltzeko tokia: %3
